Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

от реклами в телефона в youtube как мога да ги махна samsung galaxy note всичките

Galaxy Note 3 Galaxy Note 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да влезеш в профила си в Google и от там да ги забраниш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rzin
      Здравейте,
      Омръзна ми от кабели и от това да ги късам. Затова искам следващите ми слушалки да са безжични. Засега съм се спрял върху няколко модела:
      Sony MDR-RF855RK
      JBL T450 BT
      Sony MDR-RF865
      Sony Headset MDR-ZX220BT
      Philips SHB3185
      Бюджетът ми е до 150, +/- десетина лева. Искам да ги използвам както на стационарния компютър за разговори в Skype, Discord, и т.н. (което означава, че трябва да вървят с микрофон), така и към смартфона ми. Искам да са тип "буркан", защото тапите ми дразнят тъпанчето и ми почистват ушите без да имам желанието за това. Най-важният фактор е дали басът е достатъчно дълбок и колко време ще издържат на едно зареждане. Интерфейс за контролиране на звука по слушалките е плюс, но мога да мине и без него за цената на другите две неща.

Само петте чифта по-горе попаднаха в изискванията и са според вкуса ми, но съм отворен отвсякъде за предложения.

Благодаря за помощта.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.