Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

След вече седмица ровене и търсене на рут за тва чудо нищо не открих . Таблета не е мой и чука не е опция :) . Rockchip RK3066 1,61 GHz 4x Cortex A9   Платката уж е rk30sdk  . Ако може малко помощкак да го рутна влизах в менюто зареждах какви ли не ъпдейти не се получава . Не намираше някакво удостоверение не помня вече какво . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е трудно да се поразровите малко. 

Rockchip RK3066 / RK3188 Rooten - Лично съм пробвал със TPSarky Von Droid – download и успешно съм root-нал 3188

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е хич трудноо провах го един път пак ще пробвам мерси че каза . Сега ще пробвам :) дано от втория път се получи :) 

И в крайна сметка излиза че не мога да открия драйвъриии и тези от линка даден от човека по горе не вършат работа :(

Редактирано от Александър Йорданов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опитате и с Kingo Root.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах и опитвамм но си сака драйвър и не намира а тези които намирам за чипа пак не му харесват :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно проблема е софтуера на Turbo-X - https://www.facebook.com/plesio.bg/posts/446859992014641 

И ми се струва че ROOT няма да видиш нито пък ъпдейти. Инсталирай някой къстъм маркет и го пускай в олх.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това на руски утре ще подкокоросам някой да ми го преведе :) Иначе за софтуера  не е вярно има си всички тия глупости на гугъл които  не понасям . След опит да ъпгрейтна Хандроида с един ъпгрейт на кингорут :( Изписва тия неща може ли да ми обясните кое точно не му харесва :)

438

post-354202-0-62812600-1430422320_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роотнах го преди време да споделя програмта ако някой друг реши да го рутва :)

http://www.mgyun.com/en/getvroot

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.