Премини към съдържанието
sasho_lom

Как да си ъпдейтна драйверите на видео картата?

Препоръчан отговор

Може да ви звучи много странно но си смених видео картата от Nvidia на Amd и сега не знам от къде да си сваля драйвери понеже на Nvidia си имах програма. Видео картата е Sapphire Dual-X R9 270X 2Gb GDDR5 търсих и в google но пак нищо ако може малко помощ ще съм ви благодарен понеже сега съм с оригиналните от края на 2013 от диска на видео картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от сайта на amd естествено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bzEiigp.png

Линка към страницата на картата Ви в сайта на производителя е под картинката. Всъщност има драйвери за два варианта на картата, съответно за обикновеният модел и този BF4 Edition, явно има някакви разлики. 

Избирате си в долната част на страницата от менюто операционната система, която е инсталирана на компютъра Ви и драйверите и различните инструменти Ви се показват, които са за Вашата карта:

8yArZIt.png

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

bzEiigp.png

Линка към страницата на картата Ви в сайта на производителя е под картинката. Всъщност има драйвери за два варианта на картата, съответно за обикновеният модел и този BF4 Edition, явно има някакви разлики. 

Избирате си в долната част на страницата от менюто операционната система, която е инсталирана на компютъра Ви и драйверите и различните инструменти Ви се показват, които са за Вашата карта:

8yArZIt.png

Сега след като съм направил всичко както трябва и 4-те работи ли трябва да сваля? Смисъл избрал съм си видео картата операционната система и сега само Grapchic Card Driver или всички и гледам като цъкна има няколко последния качен да сваля нали?

Редактирано от sasho_lom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, освен ако не искаш и останалите екстри :) Последната опция е за сваляне на ръководство за инсталацията. Предпоследната е инструмент за клокване. Втората подред e пакет за улесняване пускането на няколко монитора. Та общо взето, ако не ти трябват тези неща, сваляш само последните графични драйвери. Като цъкнеш на първата опция, отдолу ще се разгъне списък, от подредени по дата на издаване драйвери. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах ги с програмката защото ми се стори по-лесно :D И с подобна бях на Nvidia почти същата даже програмка точно това търсех. Мерси много и на двамата. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да питам останали са ми някакви драйвери ли какво са не знам от Nvidia в контролния панел няколко са около 5-6 трябват ли ми тези работи или да ги трия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са от видеото ги триете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си решава за себе си. Нали не питаш във форума, с какво да си направиш сандвича ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не питам защото знам как да го направя... ;) Питах защото не знам дали ми трябва и дали ще стане нещо ако ги изтрия.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не питам защото знам как да го направя... ;) Питах защото не знам дали ми трябва и дали ще стане нещо ако ги изтрия.....

Не ти трябват. А ако ги дейсталираш от контрол панела, не би трябвало да има проблем, за сметка евентуално на опит за ръчно триене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябват. А ако ги дейсталираш от контрол панела, не би трябвало да има проблем, за сметка евентуално на опит за ръчно триене.

Изтрих ги вече и нямаше никакъв проблем. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.