Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Та така.Искам да си инсталирам ЦС:ГО(кракната ofc), но за целта ми трябва маунтваща програма(колкото да я пробвам играта).Daemon tools винаги ми е давала проблеми, инсталирала е куп ненужни други програми и простотии, та гледам да я отбягвам.Викам аре.Ще я дръпна.Изтеглих я от официалния сайт, при инсталацията забраних инсталирането на други глупости, но имаше проблем.Когато се опитвам да я пусна и ми излизаше процорец, приканващ ме да изтегля труга програма.След като откажех, директно и програмата (DT) се затваряше.Дейнсталирах я и викам, ще си инсталирам перфектната за мене Virtual CloneDrive.Да, ама не.На стария ми компютър отдолу в таскбара, след като я цъкнех с десен бутон имаше и възможност за маунт, докато сега няма.Ресвах ПС-то,  ефект 0-лев.Ако някой може да ми даде ефикасна програма, или начин за оправяне на някой от горните, моля да помогне.

Редактирано от ИзмислеН (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали Daemon Tools от тук като преди това деинсталирай всички подобни програми. За тази цел може да използваш CC Cleaner например. Използвам DT откакто се помня и никога не ми е правил проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми отново същото - http://www.prikachi.com/images.php?images/463/8085463C.jpg.След това по-малкия прозорец изчезва.Ако примерно веднага дам dont install и двата се затварят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни отметката fHSVwW9.png и пускай Install-а :) Да не забравиш после, на следващата инсталация на някоя програма да я възстановиш!

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази цел аз ползвам това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та така.Искам да си инсталирам ЦС:ГО(кракната ofc), но за целта ми трябва маунтваща програма(колкото да я пробвам играта).Daemon tools винаги ми е давала проблеми, инсталирала е куп ненужни други програми и простотии, та гледам да я отбягвам.Викам аре.Ще я дръпна.Изтеглих я от официалния сайт, при инсталацията забраних инсталирането на други глупости, но имаше проблем.Когато се опитвам да я пусна и ми излизаше процорец, приканващ ме да изтегля труга програма.След като откажех, директно и програмата (DT) се затваряше.Дейнсталирах я и викам, ще си инсталирам перфектната за мене Virtual CloneDrive.Да, ама не.На стария ми компютър отдолу в таскбара, след като я цъкнех с десен бутон имаше и възможност за маунт, докато сега няма.Ресвах ПС-то,  ефект 0-лев.Ако някой може да ми даде ефикасна програма, или начин за оправяне на някой от горните, моля да помогне.

Ползвам това: http://wincdemu.sysprogs.org/

После дабъл кликаш имидж файла и той се маунтва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича ми на проблем на зад клавиатурното устройство или не читава ОС.

По вероятно първото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

демона съвсем го засраха в последно време. слагай алкохол 52 и няма да имаш грижи. освен това може да свалиш някой репак на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се.Мерси

Оправих се.Мерси

Оправих се.Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре сподели как, за да знаят другите!

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирала е куп ненужни други програми и простотии, та гледам да я отбягвам.

Ако четеш внимателно вместо да натискаш само Next, Next, Next, Finish, няма да имаш този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те престани да спамиш.Не съм толкова недоразвит, че да инсталирам без да чета.Оправих се по начина на @1Force1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те престани да спамиш.Не съм толкова недоразвит, че да инсталирам без да чета.Оправих се по начина на @1Force1

Просто казвам, защото аз махам отметките на допълнителните програми и инсталира само Daemon Tools-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар,че проблема е решен аз ви препоръчвам WinIso в такива случай.......фрее версията или тази в замунда,която е без ограничения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, ако не се махне отметката, Демона се инсталира...Без някои важни компоненти, които не са подписани въобще, или поне според изискванията, написани вдясно от въпросния чекбокс. Това е проблема. Колегата не вярвам да не е внимавал какво избира по-късно, след старта на инсталацията.

П.П. За Беляков съм убеден, че и сам се е сетил. 

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. За Беляков съм убеден, че и сам се е сетил. 

Към демона имам негативно отношение от доста време като източник на крашове.

И като го видя по други машини предубедено го оперирам!

Ползвам друг софтуер (PowerISO) за виртуални дискове.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.