Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Най - вероятно темата ми е глупава но просто не намерих другаде подобна информация.
Въпросът ми е има ли как да разбера със сигурност дали и двете ядра на процесора ми работят?
Процесора е AMD Athlon II X2 255 Processor, 3114 MHz
Питам защото когато влезна в Everest до сега не съм забелязал  като цяло Ядро 1 да отчита каквато и да е дейност ===>   http://imgur.com/L636ZAN

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако имаш winrar го стартирай и натисни клавишната комбинация alt+B това ще пусне бенчмарк и тогава гледаш в еверест

ако пък ползваш 7-зип от менюто "инстрименти" (tools) избираш "статистика" (benchmark) и тогава гледаш в еверест

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако имаш winrar го стартирай и натисни клавишната комбинация alt+B това ще пусне бенчмарк и тогава гледаш в еверест

ако пък ползваш 7-зип от менюто "инстрименти" (tools) избираш "статистика" (benchmark) и тогава гледаш в еверест

Пуснах бенчмарк след това и еверест-а но пак нищо , дури идеи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това ми показа в AIDA64 , на кое се предполага че трябва да вярвам? ==>
http://imgur.com/wq9g0le

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не вярвате на Task Manager (Performance), а вярвате на 3rd party програми? Просто настикате Ctrl+Alt+Del и гледате графично как се товарят ядрата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Everest вече е стара програма, aida 64 е наследника и използвай нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.