Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пак съм аз , обаче за съжаление .. Играх Фифа 15 ( ако има значение ) . Излезнах от играта отворих гугъл и отидох да говоря по телефона . Върнах се и какво да видя - тъп син екран с онова намръщено човече ... единственото което запомних от грешката беше Memory_managment или нещо от този сорт . Рестартирах компютъра понеже само това можеше да се прави и започна да прави ъпдейти на уйндолса .. Възможно ли е от това да е ? Също така винаги щом пс-то зарежда ми се появява  антивирусната (AVG 2015 Free мисля ) , че е открила заплаха а именно активатора на уиндолса KMspico ли какво е там / Та от това дали може да е ... Стартирах Windows Memory Diagnostic Tool - не откри никакви ерори ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Очевидно си омазал нещата. Направи една чиста инсталация и внимавай какви неща инсталираш.

Сам се сещаш за какво говоря а препоръки не давам понеже е забранено.

пс. Антивирусната реално само хаби ресурс и пищи за щяло и нещяло.

Човек които не рови и не инсталира безразборно каквото му падне не му е необходима.

Разбирай че алармата може и да е фалшива.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.