Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От няколко дни се мъча да инсталирам Mac OS X Yosemite 10.10 на виртуална машина, но не се инсталира. Немога да сложа 2048МБ рам. Излиза ми някъкво 2.0 Shell> и това е. Гледах клипове, четох и пак нищо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.И аз съм имал същия проблем но го оправих с това.

1.Изтегли си VMware Workstation версия какво то си избереш

2.Изтегли си Vmware Unlocker for Mac това е хак който отключва vmware и добавя в менюто на операционните системи Apple Mac OS  X Mountain Lion \ПРИМЕР/ -за да може да се стартира ос-та

3.Изтегли си Mac OS X Mountain Lion да по-стара е

4.Като я инсталираш и си вече свързан с интернет отиди и си инсталирай VMware tools разбирасе няма VMware tools за mac os x и за това ще го има в папката на VMware unlocker for mac os x

5.Когато вече имаш интернет отвори приложението Mac App Store или просто App Store като се отвори напиши в иконата за търсене OS X Yosemite и ще ти излене безплатен upgrade до OS X Yosemite 10.10

6.Като се изтегли ще те попитат веднага ли да го исталираш

7.Натисни continue и там другите и изчакай и ще ти е готов дано да съм ти помогнал успех с инсталването

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.