Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам по-знаещите от мен с коя от двете видеокарти играта ще ми върви по-добре.

Ето ги и тях:

1. Asus AMD Radeon R7 240 OC, 4096MB
  2. Asus nVidia GeForce GT 730, 4096MB

​Само някои да не кажат че видеокартите не стават за GTA V, тъй като в момента я играя с GT 520 1GB на минимални графики с резолюция 800х640 и въври добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом тази резолюция те удовлетворява приятна игра.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Само ще добавя че и двете не са добър избор заради цената.

Количеството памет е напълно безсмислено та не го гледай освен ако няма да взимаш видео за над 600 лв. за да играеш на висока резолюция.

Най-доброто което може да вземеш за тези пари е R7 250. По-добрият вариант е с GDDR5 дори да е с 1GB та не гледай количеството.

Следва 250X която е доста по-добра но и по-скъпа разбира се. Реално напомпани HD7730 и HD7770.

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=1_13&product_id=7559&sort=p.price&order=ASC

http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-R7-250-1GD5/description.html

http://www.emag.bg/video-karta-asus-amd-radeon-r7-250-1024mb-gddr5-128bit-dvi-hdmi-pci-e-r7250-1gd5/pd/D66QJBBBM/

пс. Втора ръка може да се вземе доста по-добра карта при това с гаранция. 

http://olx.bg/ad/videokarta-saphire-radeon-r7-260x-2gb-ddr5-oc-s-garantsiya-do-may-2016g-ID4ukfv.html#eadc4f8315

Това е напомпана HD7790.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е хубаво да се каже захранванне и процесор. Също е хубаво да не се пропусне и модела на дъното.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копачки без гаранция не са добър избор дори да имаше смисъл а човека очевидно е със стара машина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е някво неизвестно atx-700w

Процесора ми е core i3 2100

Дъното ми е Asus P8H61-M LX2

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А процесора не е чак толкова зле а захранването дори с 50% ефективност да е ще захрани подобни карти.

Но копачка без гаранция си остава лош избор та се въздържай от подобни покупки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването е някво неизвестно atx-700w

Процесора ми е core i3 2100

Дъното ми е Asus P8H61-M LX2

bildera_ (johny01, dl777 и т.н.) ще те посъветва както трябва. Той е гуруто на форума, щом ножа опре до кокала(пардон игрите) и мисля няма смисъл да търсиш други мнения. Неговото е предостатъчно.

А процесора не е чак толкова зле а захранването дори с 50% ефективност да е ще захрани подобни карти.

Но копачка без гаранция си остава лош избор та се въздържай от подобни покупки.

Ами ако са му останали едни 10% ефективност на завалията - какво правим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз ще си допия коняка ще си дочета книгата и си лягам ти прави каквото искаш.

Утре може и да го оберат докато е на работа или да има някъв вид природно бедствие та ако му се дават пари да се застрахова.  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво си пийваш конячето и си четеш книжката, но трябва ли да досаждаш в теми, които са ти непонятни?! Иначе +1 от мен за инициативата, като заменим припека с нещо по-леко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bildera_ (johny01, dl777 и т.н.) ще те посъветва както трябва. Той е гуруто на форума, щом ножа опре до кокала(пардон игрите) и мисля няма смисъл да търсиш други мнения. Неговото е предостатъчно.

Ами ако са му останали едни 10% ефективност на завалията - какво правим?

Не, бъркаш  ме. Може да кажеш bildera_, Кирилов, Бойко Борисов, Пламен Орешарски, Кико, Wildhorse, Imposibleman..., но не ме бъркай с други. Нарочно го казваш, знам. Не вярвам да си толкова тъп, че да ме оприличаваш с други хора. Или греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като съм се спрял на R7 250 искам да питам ще има ли разлика ако вместо тази на Асус взема тази на МСИ? Тази на МСИ има по-висока резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI е за предпочитане а разликата е в цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента пазара на втора употреба АМД карти е пренаситен,и не виждам причина покупката на изброените карти.Стига захранващия блок да е читав карти от рода на 7850-70 от които много малка част са копали криптовалути е добър вариант.Лично аз вчера продадох перфектна 7850-ка за 100 лв.

Редактирано от shamoto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.