Премини към съдържанието
stanchevk

Който казва, че Опелите ги гони ръждата, нека погледне този! :)

Препоръчан отговор

Кадетт 89-та. С оригинална боя, прагове и вежди.

Какво мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да мисля, че искаш да се отървеш от колата си ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личи си че е поддържана, какво учудващо ?!? И каква е същността на темата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що да е грешно?  Клипа е твой. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личи си че е поддържана, какво учудващо ?!? И каква е същността на темата ?

Същността на темата е, че колата не е реставрирана, а изглежда по този начин. Колко такива Кадети си виждал, че това за теб не е учудващо?

Що да е грешно?  Клипа е твой. 

"Щото" клипа не е мой, а на брат ми. И това, че показвам колата, не значи че искам да се отърва от нея хаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А държана ли е извън гаража повече от 5 часа :) Не правиш  и разлика между поддържана и реставрирана. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключенията само потвърждават правилото.

Един познат имаше същия модел опел и беше толкова прогнил, че почти не му бяха останали прагове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колата сякаш до ден днешен не е излизала от гараж или е пребоядисана и т.н. Миналата година 1 приятел си купи кадет и преди 2 седмици го даде в моргата (поради изгнилия под, изкривени носачи и куп проблеми).

Просто не може една кола на 25 години да изглежда като нова на външен вид, освен ако е държана само в гараж или е пребоядисана(както бях споменал).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да сте коректни погледнете колко голф двойки има по улиците и колко кадети. Те се произвеждат по едно и също време. По същото време се произвежда и Ауди 80. Тези които знаят - знаят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готов съм да се хвана на бас че колата е пребоядисвана и е на не повече от два месеца от както е пребоядисана.

Точно и след още толкова ще изглежда като болна от едра шарка.

Хайде ако автора е много курназ съм готов да изгубя 300 евро. Водим я в бояджийски сервиз в София и питаме бояджиите за мнение и защо според тях е пребоядисвана или не !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел ши си изтепити с тувъ карани ис тий подземни гараши, холан... :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма агресия виждам към марката хаха.. чак да му стане смешно на човек. Ако влезете по немските форуми ще видите, че има достатъчно Кадети в такова състояние. И това прави този да не е изключение. В София има Голф 2-ки и Ауди-та не повече от Кадетт-и. Всички си вървят към ретро...

Готов съм да се хвана на бас че колата е пребоядисвана и е на не повече от два месеца от както е пребоядисана.

Точно и след още толкова ще изглежда като болна от едра шарка.

Хайде ако автора е много курназ съм готов да изгубя 300 евро. Водим я в бояджийски сервиз в София и питаме бояджиите за мнение и защо според тях е пребоядисвана или не !

Вече загуби баса.. Ако искаш може да се видим направо да ми дадеш парите ;) Или само си говорим по детски. Ето едно видео снимано януари 2011. И колата си изглежда по същия начин.. Освен ако не твърдиш, че се пребоядисва всяка година???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Голяма агресия виждам към марката хаха.. чак да му стане смешно на човек. Ако влезете по немските форуми ще видите, че има достатъчно Кадети в такова състояние. И това прави този да не е изключение. В София има Голф 2-ки и Ауди-та не повече от Кадетт-и. Всички си вървят към ретро...

Вече загуби баса.. Ако искаш може да се видим направо да ми дадеш парите ;) Или само си говорим по детски. Ето едно видео снимано януари 2011. И колата си изглежда по същия начин.. Освен ако не твърдиш, че се пребоядисва всяка година???

Ако я запазиш още 10 години и я закараш в Лас Вегас при "DANY"" бъди сигурен, че ще спечелиш поне 3000 зелени гущера, но не и повече. Майсторчето купува такива охтики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вече загуби баса.. Ако искаш може да се видим направо да ми дадеш парите ;)

Парите ще ги получиш на момента след като някой бояджия а коли потвърди това което ти твърдиш. Не че на мен ще ми отнеме повече от няколко секунди но по добре е все пак неутрален човек да го каже.

Та кажи как процедираме и се моли на брат ти да не са му набутали пребоядисвана кола и да са го убедили в обратното.

Прати ми телефона за връзка на Л.С. и приготви парите за всеки случай.

п.п. Искам отново само да потвърдиш че тоя опел кадет от 1989 година всичко като врати, калници, прагове, брони и капаци е с оригинална боя. За тавана не държа даже и да е пребоядисван пак съм съгласен да загубя баса ако е само той.

Извинения от сорта само тука или съвсем малко там не се приемат. Всичко това което се вижда е оригинална боя.

И никога не е освежавана с червен цвят. Тоест така както я виждаме боядисана е излязла от завода.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите ще ги получиш на момента след като някой бояджия а коли потвърди това което ти твърдиш. Не че на мен ще ми отнеме повече от няколко секунди но по добре е все пак неутрален човек да го каже.

Та кажи как процедираме и се моли на брат ти да не са му набутали пребоядисвана кола и да са го убедили в обратното.

Прати ми телефона за връзка на Л.С. и приготви парите за всеки случай.

п.п. Искам отново само да потвърдиш че тоя опел кадет от 1989 година всичко като врати, калници, прагове, брони и капаци е с оригинална боя. За тавана не държа даже и да е пребоядисван пак съм съгласен да загубя баса ако е само той.

Извинения от сорта само тука или съвсем малко там не се приемат. Всичко това което се вижда е оригинална боя.

И никога не е освежавана с червен цвят. Тоест така както я виждаме боядисана е излязла от завода.

Гледам, че си BMW фен. Аз харесвам BMW-тата, за това ти подсказвам да влезеш в opelclub.bg и да намериш темата за колата. Прочети малко там, за да няма разплакани после :) Даже и линк ще ти дам: http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=13296&st=0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кадетт 89-та. С оригинална боя, прагове и вежди.

Какво мислите?

Не знам от кога е в България "капката" но предполагам , че не е от много години в Бг  и вероятно произхожда от Италия и то южната половина за да няма ръжда. Имал съм австрийска Вектра беше на 10г като я взех от там и беше със сменени вежди още там - химикалите и солта изяждат ламарината на колите - е някои марки издържат малко повече (Ауди най вече) така че не е толко важно марката а къде е пребивавала и как е поддържана. Сега имам "италианка" Нисан от 4 години  а е на 19 г. и няма ръжди и изгнила ламарина като Вектрата. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам от кога е в България "капката" но предполагам , че не е от много години в Бг  и вероятно произхожда от Италия и то южната половина за да няма ръжда. Имал съм австрийска Вектра беше на 10г като я взех от там и беше със сменени вежди още там - химикалите и солта изяждат ламарината на колите - е някои марки издържат малко повече (Ауди най вече) така че не е толко важно марката а къде е пребивавала и как е поддържана. Сега имам "италианка" Нисан от 4 години  а е на 19 г. и няма ръжди и изгнила ламарина като Вектрата. 

Много точно мнение за марките коли и как са гледани. Има и Lambo Diablo  с корозия. При Джей Лено бяха докарали един и човека каза, че  е правил ръжда..

За заинтересованите.. моля влезте в темата в опелклуб и прочетете. Колата е внесена от Германия преди повече от 17 години от баща ми ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая кола е втора ръка, купена 2006 година, нали? А какво е правено до 2006-та? 

Мога да ти кажа и месеца на покупка - някъде юни.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Който казва, че Опелите ги гони ръждата"

Аз, и не ща да гледм нищо.

За мен "Опел" = таралясник, изключвайки високия клас на марката!

Не ,че други марки не заслужават същата титла!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че си BMW фен. Аз харесвам BMW-тата, за това ти подсказвам да влезеш в opelclub.bg и да намериш темата за колата. Прочети малко там, за да няма разплакани после :) Даже и линк ще ти дам: http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=13296&st=0

Няма какво да гледам форуми и подобни. Иска ми регистрация и ми мина мерака да гледам теми във форум на опел. Все пак съм имал два опела и нищо ново няма да науча за опел. Да ти кажа честно съм доволен в общи линии но тука говорим за нещо съвсем различно а то е.

Има ли пребоядисвани детайли тази кола от клипа или всичкото що се вижда като боя по калници, прагове, брони, врати, капаци е оригинална от завода.

Разплакани (поне ако мен имаш предвид) няма да има, за теб не знам но аз съм губел къде къде по сериозни суми в тоя живот. Така че това е просто за спорта в момента де го дъфчем. Ти ако си сигурен че ще спечелиш не ме мисли много и ми вземи парите.Може да имаш някой скрит коз и колата да е на 10 000км и да е била само в гараж.

Аз в София физически няма как да се появя за този облог но няма да е проблем предполагам ако ме замести някой от мое име който ще носи парите и ще чуе експертно мнение от бояджийски сервиз но ей така за всеки случай носи ги и ти че нищо не се знае, облог е и до последно всеки е сигурен в себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да гледам форуми и подобни. Иска ми регистрация и ми мина мерака да гледам теми във форум на опел. Все пак съм имал два опела и нищо ново няма да науча за опел. Да ти кажа честно съм доволен в общи линии но тука говорим за нещо съвсем различно а то е.

Има ли пребоядисвани детайли тази кола от клипа или всичкото що се вижда като боя по калници, прагове, брони, врати, капаци е оригинална от завода.

Разплакани (поне ако мен имаш предвид) няма да има, за теб не знам но аз съм губел къде къде по сериозни суми в тоя живот. Така че това е просто за спорта в момента де го дъфчем. Ти ако си сигурен че ще спечелиш не ме мисли много и ми вземи парите.Може да имаш някой скрит коз и колата да е на 10 000км и да е била само в гараж.

Аз в София физически няма как да се появя за този облог но няма да е проблем предполагам ако ме замести някой от мое име който ще носи парите и ще чуе експертно мнение от бояджийски сервиз но ей така за всеки случай носи ги и ти че нищо не се знае, облог е и до последно всеки е сигурен в себе си.

Тия софийски номера се слагаха лятото на 2006 година. Имах подобен номер. Това означава, че колата е пререгистрирана. А защо е пререгистрирана, тук вече нямам идея. Може да е била спряна от движение, може да е купена от друг собственик от друг град или просто може да е нов внос. 

Хм. като видях номера се сетих, че комшията имаше такъв по време на комунизма. Имаше връзки в КАТ и си бе взел номер с годината, която е роден - 1955. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия софийски номера се слагаха лятото на 2006 година. Имах подобен номер. Това означава, че колата е пререгистрирана. А защо е пререгистрирана, тук вече нямам идея. Може да е била спряна от движение, може да е купена от друг собственик от друг град или просто може да е нов внос. 

Баща ми беше голям маниак що се отнася до поддръжка на коли. Неговата по време на соца също беше станала над 20 години и беше с оригинална боя.

Знам на какво приличаше и няма нищо общо с тоя опел. При него беше закон събота или неделя един от двата дена да е само за колата.

Къде му избиеше ръжда и скалпела, шкурка, преобразовател за ръжда, грунд и боя (точка) за 22 години колата му беше с оригинална боя и цялата на точки. Аз трудно бих си представил някой по маниак от него на поддръжка. Беше ми я дал веднъж и му ударих едното предно бомбе на предния калник и я продаде и каза аз блъскани коли не карам.

Ако тази боя е оригинална означава че тоя опел не е излизал от гараж и има няма не повече от 10 000км. То колкото и да я пазиш все някой някъде ще те подпре и ще трябва да се пръска, я броня, я калник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. като видях номера се сетих, че комшията имаше такъв по време на комунизма. Имаше връзки в КАТ и си бе взел номер с годината, която е роден - 1955. 

Много си смешен. Явно не знаеш, че номерата се сменяха по едно време задължително, за да имат надписа BG и евро звездичките.. Трагедия хахаха :D

Ето все пак един клип със снимки..на 1:17 е със старите номера.  

А все пак не мога да разбера тази злоба от къде идва.. Не казвам, че колата е повече от другите марки. Нямам думи просто хахах :D

Това е несериозно. Ела Юни месец в София с парите и ще отидем в оторизиран сервиз... Колата е на 63 000 км.. да си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.