Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От няколко дена имам съмнение че машината е заразена.... преди 2-3 седмици е правена формална преинсталалция, а съмненията са от около 2-3 дена... работата е там че машината се ползва от мен и от още един колега, та си рекох че действително може да е зараза.

FRST  http://dox.bg/files/dw?a=a4d75cd5d1

Addition http://dox.bg/files/dw?a=b1c1018020

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Какви проблеми отчитате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Какви проблеми отчитате?

Здравейте, да ви кажа проблемите не са чак толкова зле, но като цяло спад на кадри при игри, малко по- бавно стартиране на машината (програмите които се стартират  сега и преди когато нямах съмнения са еднакви на брой/ еднакви като цяло) и общо взето това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах лог файловете ви, но не виждам активен зловреден софтуер. Според мен, проблемите ви се дължат на кракването на операционната ви система като от там идва нестабилността на системата, лошата производителност и дупките в сигурността.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах лог файловете ви, но не виждам активен зловреден софтуер. Според мен, проблемите ви се дължат на кракването на операционната ви система като от там идва нестабилността на системата, лошата производителност и дупките в сигурността.

Благодаря за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.