Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Предложете надежден телефон с андроид и издръжлива батерия. Мераклия съм на sony, но не знам дали ще намеря приличен за тези пари. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meizu m1 note и кратко ревю
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Пробвах го това телефонче! Отлично работи спрямо цената си. Един глас и от мен! Дано някой не напише и за него, че е "уникален". Що се касае за Sony до 500 лева, аз съм убеден че няма да сте доволен. Вече съм имал два модела до тази цена от същата фирма, която много уважавам. Там хубавите модели почват с цена минимум 650 лева и нагоре. Мнението ми е лично и не касае никого от Вас! Няколко китайски фирми правят по-добри телефони в средният сегмент отколкото известните такива. Няма да ги посочвам, за да не е реклама, но те се знаят от потребителите. Успех от мен с покупката.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предложете надежден телефон с андроид и издръжлива батерия. Мераклия съм на sony, но не знам дали ще намеря приличен за тези пари. :)

За 600 бих предложил това

под тази цена вече има малко, които бих предложил с чисто сърце.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от мен един глас за Meizu . Единствен - може би е липсата на слот за карта памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие все едно живеете 10 години назад . Не разбирам за какво ви е тази SD карта ? Като е фрашкано с онлайн сторидж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона ми хареса, но не искам да е с 2 карти. 

Хах еми ако щеш бе, никой не те кара да слагаш 2 карти :D xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчал съм ей този телефон :

Elephone P7000 5.5 inch Android 4.4 4G Phablet

Да ти е честит и да споделиш как работи Touch ID :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчал съм ей този телефон :

Elephone P7000 5.5 inch Android 4.4 4G Phablet

Отдавна заглеждам тази марка и се чудя дали да не грабна един (като втори апарат)...

Характеристиките са впечатляващи, определено.

Бих се радвал да споделиш мнение от първа ръка като го получиш.

Камерата ме съмнява, че ще изпълни очакванията като за 16 мегапиксела, но пък може и да се изненадам.

И със здраве да си го ползваш  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата би трябвало да е 13MP на Sony. Не знам защо на някои места я посочват като 16MP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Прохождаща компания, която се бори за място под слънцето. Всъщност отцепка от друга подобна. Въпросният модел е с предплата и пуска му е начертан за 20 май. Големият минус е, че мамят с капацитета на батерията. Премаркират. Пластмасарията вътре е дело на 3D принтери. Моделите с пръстов отпечатък не работят коректно, Лично мнение - котка в чувал.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прохождаща компания, която се бори за място под слънцето. Всъщност отцепка от друга подобна. Въпросният модел е с предплата и пуска му е начертан за 20 май. Големият минус е, че мамят с капацитета на батерията. Премаркират. Пластмасарията вътре е дело на 3D принтери. Моделите с пръстов отпечатък не работят коректно, Лично мнение - котка в чувал.

Котката в чувала е ясна и затова чакам мнение от първа ръка от Кен.

Ако още малко му вдигнат цената няма смисъл от такива китайци и щях да си оставя Lenovo Vibe Z2 Pro, което вече навсякъде е с цена 699 лева.

Там единствено ми идва вповече 6-инчовата големина, тъй като основен апарат ползвам iPhone 6 Plus и двата взети заедно са ми бреме.

Иначе като камера и софтуер нямам забележки през двете седмици, които го ползвах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за този htc. Познат беше споменал, че му правели много рекламации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабичък е, а му искат сериозни пари. Особено за телефон, който след максимум година няма да става за нищо, с тези 1 гб рам и 8 гб памет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за този htc. Познат беше споменал, че му правели много рекламации.

Голям и тежък за характеристиките си, които са за 300-360 лева цена. Пез последната година-две не виждам в HTC изгодни оферти.

Редактирано от dr.dechev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от самсунг ще мога ли да намеря, нещо читаво за тези пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 550 лева можеш да вземеш Galaxy S4. Определено е по-добър. А в класа на посоченото HTC -  Samsung Galagy Grand 2 (G7102 или G7105) за около 390 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony xperia Z1.

А аз лично за 500 лева бих си взел Xperia Z1 Compact, който е по-бърз от Z1, и е с 4.3 инча екран, което за мен е по-добре, телефони по-големи от 4.5 инча за мен са прекалено големи.

И за двойно и тройно повече пари, няма да получиш нищо по-добро с не повече от 10-15% от Z1 Compact.

Редактирано от kpetrov.ibox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти препоръчал HTC не 620, а 820, взех го преди няколко дни, очарован съм, малко е голям, но аз го смятам това за +, батерията държи, гарантирам ти, камерата никак не е зле, даже си е много добре, ако имаш някакви въпроси питай ме ( ПС: Мисля, че малко надвишава бюджета, ама малко)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти препоръчал HTC не 620, а 820, взех го преди няколко дни, очарован съм, малко е голям, но аз го смятам това за +, батерията държи, гарантирам ти, камерата никак не е зле, даже си е много добре, ако имаш някакви въпроси питай ме ( ПС: Мисля, че малко надвишава бюджета, ама малко)

5.5 инча, то това вече минава към мини таблет. Аз лично не мога да приема телефон, макар и мулти-фунционален да е толкова голям. 4.5 инча е перфектно за смартфон за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, не е чак толкова голям, вярно малко е голям де, но аз бързо сикнах с него, не мисля, че е проблем да си го мъкнеш навсякъде с теб, а за работа като си го хванеш дисплея си е +, на мен ми е доста удобен, стария телефон ми беше с 4 инча, този наистина си е екстра, но както се казва, въпрос на вкус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти се пестят пари, Sony Xperia Z, супер е, ползвал съм го ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти се пестят пари, Sony Xperia Z, супер е, ползвал съм го ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.