Премини към съдържанието

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Xristis Games
      Здравейте онзи ден си закупих нова видео карта Palit GT 1030 GDDR5 версията. Искаше ми се да вдига малко фраймовете на Fortnite. Старата ми видео карта беше GT 740 GDDR5. Взех си 1030-ката, сложих я и преинсталирах компютъра след това пуснах играта и тя ми забиваше много вървях на картинки (Около 30 фпс и постоянно спада на 4-5 фпс и пак се вдига до 30). Старата ми видео карта вдигах към 50-60-70 фпс.. да процесора ми е много много стар и слаб, но на какво може да се дължи това все пак със старата видео карта ми вървеше що годе добре?

Компютър:
      Intel Pentium D 945 3,40 GHz
      5GB Рам Ddr2
      Хард диск е 250GB (Не му знам бързината)
      Захранване 300W (Не знам модела.)
      *Новата видео карта с която върви играта много зле - Palit GT 1030 GDDR5 2GB 64 Bit
      *Старата ми видео карта с която ми вървеше поносимо - Gigabyte GT 740 GDDR5 2GB

От какво може да се получава това и защо с по-старата и по бенчмаркове по-слабата видео карта вдигам много повече FPS (50-60-70)
    • от Gazara Gazarov
      Имам стар лаптоп hp compac nx6310 които си гледам само ютуб и понякога нова тв на живо, но вече взе доста да се измъчва и обмислям подмяна на процесора с малко по силен то за този ''Дядо'' едвали е голям изборът на процесори, та имали съвместими 2 ядрени процесори за  ъпгрейдване понеже си работи перфектно за годините няма никакви ядове и проблеми с каквото и да е 
      малко инфо:
      https://ibb.co/Ss6mCT9
      https://ibb.co/2Pvkk1z
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Пешеходецът
      Здравейте !
      Искам да попитам за мнение относно качеството на дънните платки произведени от MSI. С какво биха привлекли  купувач в сравнение например с ASUS. Гледал съм класации на лаптопи от марката MSI  и общото мнение, че са на топ ниво, но не знам как стоят нещата с дънните платки.
    • от Plamen Sedlarski
      Искам да си колкна процесора от биоса , но незнам как той ми е Gigabyte 250m gaming 3 добро е дъното , захранването е 700 w а в момента процесора е i7 7700 искам на 8700k или на i9 ако има такава възможност а рамта ми е 16 gb duo
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване