Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та проблема ми е, че 99% от клиентите не тръгват на ОС-а.Намерих един, но пък има един голям проблем(със самата стрелба).Сега си инсталирах един друг(който ползвах на Уйн 7)Успях някак да го подкарам, но си викам я да видя ако го отворя отново дали ще тръгне ама той взе, че не иска.Та има ли някакво решение относто тоя проблем.Никакви ерори не дава, все едно, че не съм правил нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в настройките на иконата и в настройката за съвместимост задаваш Windows XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та проблема ми е, че 99% от клиентите не тръгват на ОС-а.Намерих един, но пък има един голям проблем(със самата стрелба).Сега си инсталирах един друг(който ползвах на Уйн 7)Успях някак да го подкарам, но си викам я да видя ако го отворя отново дали ще тръгне ама той взе, че не иска.Та има ли някакво решение относто тоя проблем.Никакви ерори не дава, все едно, че не съм правил нищо.

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.