Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес, при разговор с майка ми, всъщност се скарахме - щото тя  и баща ми бъкел не разбират от нови технологии, в случая - от цифрови фотоапарати, та като се скарахме, мама без да иска ме наплю, а пък доскоро имаше херпес на устата. Веднага си измих лицето, но съм много притеснена. Опасен ли е херпеса? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе принцесо ти докога ще се вкарваш във филми бе моето момиче?

Опасно е да стоиш по цял ден пред компа.

Нищо нема ти стане.Беги целуни мама и тати да не се карат и им обясни за високите технологии.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уви, херпесът е заразен и се предава по въздушно-капков път.

Но не се безпокой, лекува се със специални противовирусни препарати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво успокоение, няма що. Аз съм болна - от бронхит май, а и рано сутринта гледах епизод на "Градска болница" по  реалити канал - там даваха младо момиче с отлепена ретина след прекаран херпес зостер. :( :( :(  И сега - това! Няма как да не се притеснявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Уви, херпесът е заразен и се предава по въздушно-капков път.

Но не се безпокой, лекува се със специални противовирусни препарати.

Херпес не се лекува. Излезе ли ти веднъж ще ти излиза цял живот. Обикновено се появява кога ти спадне имунитета.

Има хапчета и кремове за да ти мине по бързо но това не означава че си се излекувал.

А авторката не знам защо не пише в нейната си специална за това тема.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.