Премини към съдържанието
shashnatiq

Помощ, как да си изтегля пари от сайт за онлайн залагания

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам как да започна ама...
Аз съм на 15, и залагам за дядо си понеже той не вижда (Има диабет от няколко години и залагането му е единственото развлечение което му остава, понеже му е трудно и да ходи вече от напредналата възраст, той не може да вижда и ми диктува какво да правя за него)
Преди време, имаше един уебсайт betsafe.com . След като беше блокиран по не знам си каква заповед, там останаха 30 лева които не можеха да се изтеглят. Седяха си там дълго време понеже сумата не е голяма, но наскоро семейството започна да има не леки финансови проблеми, и за мен не се отделят много пари, а аз се нуждая от облекло и други лични нужди.
Сметнах че си заслужава труда да се опитам да ги изтегля, питах дядо ми за разрешение разбира се защото парите бяха негови, той ми го даде и отидох да се опитам..
Влязох с едно прокси, всичко беше окей обаче минималната сума за теглене беше 60 лева. Вкарах още 35 (заради такси и подобни да съм сигурен че ще има достатъчно) от собствените ми спестявания. Всичко беше наред, и тръгнах да ги тегля.
Незнаейки че адресът на картата е сменен, по грешка ги изтеглих на затворена карта.
На другия ден, след като се осъзнах, влязох пак и парите се бяха върнали (което беше вчера).
Днес взех картата от дядо ми, отидох да ги тегля обаче по някаква не-известна причина за мен (поне по това време), тя не се беше запазила а сайтът позволява тегленето на пари само в карти, от които е било депозитирано. 
Отидох да вкарам още 20 лева (минимума), и какво се оказа? - профилът е блокиран.
Свързах се със съпорта, и те ми казаха че преди тегления трябвало да се потвърди самоличността.
Тук обаче нещата се оплитат, и не знам какво да правя.
Сайтът се използва от мен, за да залагам за дядо си, а е регистриран на баща ми.
Искат снимка на картата да се виждат първите и последните цифри, и снимка на лична карта както и документ за потвърждение на адреса.
Какво да правя? Ако питам за документи татко ми не знам какво да искам, картата принадлежи на дядо ми, неговата лична карта ли трябва да се показва или какво?
Татко ми също така не знае английски, и аз разговарям със съпорта..
Наистина си нямам на идея какво да правя.. моля за помощ.  :cant believe: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, казваш че профила е регистриран на баща ти, той го ползва, но понеже няма дебитна карта използва тази на баща си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Аз съм на 15...

...Сайтът се използва от мен, за да залагам за дядо си, а е регистриран на баща ми....

Вие сте много хазартно и весело семейство бе! Баща ти и дядо ти на хубаво те учат.

Като станеш на 20 сигурно ще си известен комарджия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добре, как нямаш 30лв, а си вложил до тук 55лв?

Налива в бездънна яма, много просто. Ти къде си виждал комарджия с пари ?

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то така е като се доверявате на несигурни уеб сайтове и давате пари... Както са казали колегите нямате 30 лева, а давате още 55... 

П.П. Съмняваме на тази възраст да имате достатъчно ниво на Английски, за да разговаряте безпроблемно със съпорта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Нема се пуашиш - продължавай да наливаш пари, тея сайтове са точно за това направени.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Налива в бездънна яма, много просто. Ти къде си виждал комарджия с пари ?

Аз съм виждал комарджия с пари, но за кратко. (познайте къде отидоха парите)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.