Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здpaвeйтe ĸoлeги, имaм cлeдния пpoблeм: ĸaĸтo вcичĸo cи paбoтeшe нa мoeтo СD и пocтeпeннo ĸoпчeтaтa (C ИЗKЛЮЧEHИE нa ycилвaнeтo нa звyĸa и ОN/ОFF) зaпoчнaxa дa нe paбoтят дoĸaтo в eдин мoмeнт нитo eднo нe иcĸa дa тpъгнe. Oпитax pecтapтиpaнe c пpeднaзнaчeнoтo ĸoпчe, oтвopиx пaнeлa и видимo нямa пpoблeм, пoчиcтиx гo дoĸoлĸoтo мoжax, нo бeз cпиpт ĸaĸтo чeтox в eдин фopyм, нe пocмяx. Moля aĸo няĸoй знae лeчeниeтo, дa пoмoгнe.

Πpeдвapитeлнo блaгoдapя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спирта (ако това означава алохол) не вреди на платката. Те с него почистват останалият флюс и след намокряне. (даже гледах, как един оправя S4 след като е потопен във вода, почисти платката  му със спирт и тръгна. :О)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спирта (ако това означава алохол) не вреди на платката. Те с него почистват останалият флюс и след намокряне. (даже гледах, как един оправя S4 след като е потопен във вода, почисти платката  му със спирт и тръгна. :О)

да почистя платката, но цялата ли или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да почистя платката, но цялата ли или?

Почисти със спирта добре пластините,където контактува предния панел,след като го свалиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти със спирта добре пластините,където контактува предния панел,след като го свалиш.

И аз мисля , че проблема е там. Пластините се намират на гърба на панела в 2 редици.Съответните им на самия плейър също се почистват. Клечка с памук, намокрен със спирт и поизцеден, да не тече от него навсякъде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах какви копчета ще чистиш. Като не разбираш има сервизи.

Да те предупредя че проводяща гума не се чисти със спирт. Микробутони също. Няма какда се чистят, сменят се.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мисля , че проблема е там. Пластините се намират на гърба на панела в 2 редици.Съответните им на самия плейър също се почистват. Клечка с памук, намокрен със спирт и поизцеден, да не тече от него навсякъде :)

мерси, ще опитам и ще кажа дал ли е резлутат.

Да те предупредя че проводяща гума не се чисти със спирт. Микробутони също. Няма какда се чистят, сменят се.

А в сервиза ми искат 40лв за диагностика и кой знае колко още за ремонт, този плеър струва 130-150лв. А и повечето проблеми са в мръсотията, така че ако обичаш не критикувай, и ако не помогаш, по-добре не спами!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако са медни пластинки , взимаш четка за зъби , слагаш малко спирт или някакъв алкохол над 90 % и търкаш... той се испарява бързо , така че не се притеснявай... Но ако са гумени , или както каза Филипов - микроботони ,няма как да се изчистят.

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

мерси, ще опитам и ще кажа дал ли е резлутат.

А в сервиза ми искат 40лв за диагностика и кой знае колко още за ремонт, този плеър струва 130-150лв. А и повечето проблеми са в мръсотията, така че ако обичаш не критикувай, и ако не помогаш, по-добре не спами!!!

Точно колегата ти е посочил правилното решение на проблема с неговите поне 35 години ремонт и поддръжка! Не можеш , след като не познаваш колегата Филипов да пишеш врели- некипели, а да се заслушаш в препоръките. Защото тук ще ти посочат , че може да почистиш дистанционното и със сода каустик. Ще им повярваш ли. Я вземи и му се извини. Хем питаш, хем си голям! Спама в случая се явява единствено твоят пост!

"да почистя платката, но цялата ли или?"

Това в никакъв случай не се прави.

Ако са медни пластинки , взимаш четка за зъби , слагаш малко спирт или някакъв алкохол над 90 % и търкаш... той се испарява бързо , така че не се притеснявай... Но ако са гумени , или както каза Филипов - микроботони ,няма как да се изчистят.

Плюса ми е за тази ти част от твоя коментар!!!!

"Но ако са гумени , или както каза Филипов - микроботони ,няма как да се изчистят."

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пише се микро бутони - ОТДЕЛНО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и? Нали си разбрал думата , друго кво те бърка? Проблем? :ohmy:  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и? Нали си разбрал думата , друго кво те бърка? Проблем? :ohmy:  :rolleyes:

В София НИ интересува как се пише и се изразява правилно и грамотно. Благодаря, за това че напълнихте темата ми със спам. Явно не сте толкова компетентни, колкото се надявах. Успешно доизжвиваване на дните Ви!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В София НИ интересува как се пише и се изразява правилно и грамотно. Благодаря, за това че напълнихте темата ми със спам. Явно не сте толкова компетентни, колкото се надявах. Успешно доизжвиваване на дните Ви!!!

Шопче , във  София сте пълни идиоти и не ме интересува кой как пише , стига аз да го разбирам. Разбра ли ме ся?  Ае ся си гледай работата.

пп. Не че нещо , ама и вие със вашия диалект не сте толкова умни , колкото си мислите че сте!

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шопче , във  София сте пълни идиоти и не ме интересува кой как пише , стига аз да го разбирам. Разбра ли ме ся?  Ае ся си гледай работата.

пп. Не че нещо , ама и вие със вашия диалект не сте толкова умни , колкото си мислите че сте!

Убии г.....а с мълчание... Живии здрави да сте, другото се учи и купува ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ти дава право да ни обиждаш. Това, че дори не можеш да напишеш едно изречение без правописна грешка, мен не ме бърка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Младеж!

Темата ти е :"

Проблем с копчета на SONY GT550UI

а не да се драчиш с хората, които ти отговарят. Направи така, че да си доволен, когато нещо те интересува.Това е технически форум, а не "общи приказки" Имаш няколко посочени съвета по твоя проблем. До сега да си казал - БЛАГОДАРЯ! Тук, така се процедира. От мен, приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като 

Както искаме тъй им викаме/пишем, имам един познат телевизионен техник - той им вика пуканки :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Пуканка" е нарицателно за друго. Кръгла ламаринка с "найлонче" отгоре, което контактува с контактни площадки на самата платка.

А наглото ламетрче, почнало темата да се оправя само. Като не знае да плаща. Или да си купува следващото "дърво" ако прецени. Мен не ме интересува.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Пуканка" е нарицателно за друго. Кръгла ламаринка с "найлонче" отгоре, което контактува с контактни площадки на самата платка.

А наглото ламетрче, почнало темата да се оправя само. Като не знае да плаща. Или да си купува следващото "дърво" ако прецени. Мен не ме интересува.

отново правописни грешки, както и да е... Бъдете "живи и здрави", че не се знае...като не ви интересува не пълнете форума и темата с ненужни коментари. Разбрах, че повечето не можете да помогнете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

отново правописни грешки, както и да е... Бъдете "живи и здрави", че не се знае...като не ви интересува не пълнете форума и темата с ненужни коментари. Разбрах, че повечето не можете да помогнете...

Напротив!

Можем, но не искаме. И ти написахме: Темата е за нещо друго, а не за правопис, защото както те гледам как пишеш, съм наясно, че май не всички часове по българси език си посещавал. Постара ли се поне да прочетеш всички постове или като си "софиянец" трябва да ти се сваля шапка? Я се разкарай и сам си оправи бакиите. Ако не можеш - има сервиз. Но там се плаща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пари да ми дават, на нагли ламери не помагам. Аре у лево.

Подсказка: За да препишеш за 6 трябва да знаеш поне за 4. Спасявай се. И съм сигурен че след като колегите са ти казали тази цена само за диагностика значи и в сервиза им си се държал като точно както нагла твар за да те отсвирят така.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.