Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди 2 дена си направих регистрация в paypal и добавих моя карта и трябва да въведа 4 цифрен код за потвърждение. Проверих онлайн акаунта в банката ми и видях, че получих 2 транзакции за датата, обаче кодовете не стават! Единствено пише на транзакциите "ОПЕРАЦИЯ НА ПОС"  Авт. код:C01234 (например) и сумата. Трябва ли да се чака още? или са само тия двете транзакции?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Отиди на място в банката и поискай извлечение от движението по сметката за поне 3 дни от датата на която си добавил картата. Понякога при онлайн проверка кода не излиза. Също така PayPal може да изтеглят двата долара и на следващият ден,не винаги правят тегленето в момента на добавяне на картата.В извлечението трябва да е отбелязано-основание за теглене-PayPal и кода изписан срещу него.

Редактирано от georgieff21 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета, след 2 дни ще ходя до банката да искам извлечение. 

пп. Какво може да стане след 3 или 4 грешни въведени кода? Блокира ли се картата или само достъпа и до PayPal ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блокира се картата и ако искаш да я закачиш към Paypal трябва да докажеш че е твоя. Снимаш я отпред отзад. ;\

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма нужда да ходиш до банката, кода може да го видиш и онлайн, просто изчакай 2-3 дена ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес получих кода и всичко се оправи  :) За незнаещите, като си регистирате картата и проверите онлайн акаунта си ще видите, че сте получили 2 транзакции и срещу тях Авт. код:C01234 ако пише така не въвеждате кода, а трябва задължително да пише и LUX 1111111111 PP 1234CODE 11 11 Boulev, обърнете внимание на "PP" след него,  е кода ви, а не след "CO".  Кода би трябвало да получите след 3 дена.

Темата може да се заключи!

Редактирано от petko93 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес получих кода и всичко се оправи  :) За незнаещите, като си регистирате картата и проверите онлайн акаунта си ще видите, че сте получили 2 транзакции и срещу тях Авт. код:C01234 ако пише така не въвеждате кода, а трябва задължително да пише и LUX 1111111111 PP 1234CODE 11 11 Boulev, обърнете внимание на "PP" след него,  е кода ви, а не след "CO".  Кода би трябвало да получите след 3 дена.

Темата може да се заключи!

Тези обяснения ги има на сайта на PayPal във връзка с регистрацията на картата, но кой да чете ...

10лв

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То потвърждение на карта ти трябва само ако ще дърпаш пари в картата от пейпъл(някой да ти прати),но за да се разплащаш - не.

Редактирано от Carlsberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То потвърждение на карта ти трябва само ако ще дърпаш пари в картата от пейпъл(някой да ти прати),но за да се разплащаш - не.

Сигурен ли си ?

Я дай някаква по-подробна информация, ако обичаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Once you're Verified, you can:

• Send and receive money as much and as often as you like
  • Boost your credibility with buyers and sellers worldwide
  • Send payments instantly from your bank account
  • Take advantage of exclusive services such as PayPal Seller Protection

Източник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си ?

Я дай някаква по-подробна информация, ако обичаш.

Можеш да плащаш чрез пейпъл дори и без регистрация,но за целта всеки път трябва да пишеш инфото на картата.Като по този начин не си даваш информацията на разни сайтове освен на пейпъл.Когато решиш да си платиш дадената стока чрез пейпъл от дясно имаш 2 опции - логни се с пейпъл или плати директно с карта:

Lr2QyKY.jpg

Ако искаш да пратиш на някой сума до около 100 $ не ти трябва потвърждаване на картата,но ако искаш да пратиш на някой по-голяма сума(като подарък) се налага,освен ако другия човек не ти направи рекуест за дадената сума(само че пейпълската такса ще я поеме той,а не ти).

Общо взето освен ако не дърпаш пари от пейпъл акаунта ти в картовия,не ти трябва потвърждаване.

Едит: Аз от мързел тази карта която ползвам в момента все още не съм я потвърдил,и все пак си плащам без проблеми.И да пратя на някой някакви пари са в рамките на 50-на долара,което не е проблем. Веднъж се наложи на един авер да му пратя 200$ та се наложи да измислим нещо и след малко умуване го направихме чрез рикуест от негова страна " да му платя някаква стока" и така...

Не че нещо,но аз пасивно онлайн банкиране нямам,а и до банката не ходя и...така си го карам ;)

Става и с дебитна и с кредитна карта.

Редактирано от Carlsberg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На какво ли не е способен мързела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.