Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам няколко въппроса относно Андроид-а , така - Първо да кажа с LG - E440 съм , root-нах го сега въпроса е как да отключа боотлоадер-а ? и Вие какво бихте ме посъветвали да си намеря и да си сложа стоковият ром , или да сложа Еuphoriata - много бих искал да е пробам и да видя как ще се държи но бих искал да видя вие как ще ме посъветвате ?
И най-напред да си отключа боотлоадер-а 

Edit: Сега нов проблем , видях тема за универсално руутване и отключване на bootloader-a и реших да пробам да го отключа и LG-то зацепи донякъде и сега само логото LG показва и свети бутона в средата в различни цветове , идея как да го оправя това ? Решен съм на тоя телефон да си му вдъхна отново живот .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=nHBpGSJFZZM Виж дали ще ти помогне.

П.С. Тук намерих няколко фактори имейджа - http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=478215&st=660#entry27239856има и описание как се прави, но е на руски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло, ако имаш фабричният ром, можеш да го флашнеш по всяко време. Но това ще ънруутне телефона. Най-големият проблем, според мен е не самият руут, а след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още малко от мен.

Аз бая си играх да рутна и особено нещата след самият руут. На стария ми Дефи Мини,който е един от най-неприятелски настроените. И до преди няколко месеца още никой не беше изнамерил руут за който и да е ром.

От моя опит мога да ти кажа няколко универсални правила, поне според мен.

Първо такива "универсални" методи или програми за руутване, най-вероятно, ще ти скапят телефона.

Второ след руут има добра възможност да си скапеш батерията.

И трето като цяло всеки телефон и ром иска индивидуален подход за да бъде руутнат така, че след това да работи правилно.

Поне такива костеливи орехи като моята Моторола.

За мен има две отправни точки за да има смисъл - да си освободиш вътрешната памет и телефона да не е брикнат.

Аз моя го рутнах правилно след като дни си играх да комбинирам различни налични методи.

Доколкото те разбирам, нямаш фастбуут мод. Намери първо някой доказан метод да получиш фастбуут. И след това търси методи да го руутнеш през конзолата на компа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.