Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Бих искам да получа малко акъл за един плеър и да питам, дали и някой друг е имал сходен проблем.

Модела е CDX-GT444u. От време на време и за дълго време се бъгва и повечето функции блокират. Като натиснеш Seek + (превъртане напред) почва само да върти станциите без да спира или да превърта песента от дискт или USB. От време на време се оправя и е ок, сякаш никога нищо. 

Доста пъти, след смяна на режима (Tuner, CD и т.н.) се оправя само до първото натискане - на второто пак почва да върти. 

Въпроса ми е дали случайно не влиза в някакъв странен режим или нещо подобно. Опитах се да му дам Reset, ама същата работа. Бутони не изглеждат да са счупени или да заяждат по какъвто и да било начин.

Ще съм благодарен за малко помощ!

P.S.

Моите извинения, ако дублирам въпрос по друга тема!

Редактирано от vladetobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Опитах се да му дам Reset, ама същата работа. 

Taка ли си правил нулирането?Сваляне предния панел и натискане RESET бутона с остър предмет(клечка за зъби).Натискането на бутона RESET възстановява устройството.Анулира всички настройки,след което иска повторно настройване на часовника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно ресет с клечка за зъби, а вчера и откачах и акумулатора, че ми пречеше да стигна до въздушния филтър. Имам дълбоко съмнение за някаква функция, която се активира произволно или аз не знам просто как :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не сменящ сигналите които да търси от mhz на нещо друго ? Поне при колата на баща ми ако го направа това, започва да търси безкрайно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Valentin Kostadinov
      Здравейте! Решил съм да си взема DSLR фотоапарат. Любител аматьор съм така, че за първи апарат мисля да отделя до 1300-400лв. Ще ми трябва предимно за снимане на пейзажи и нощни снимки. Спрял съм се на няколко модела. 
       Nikon D5600
      Nikon D3500
      Canon 750D
      CANON 2000D 
      SONY A68

моля споделете мнение за въпросните апарати. Гледам доста сравнения е нета и като цяло Сонито бие всички с характеристиките си, но все пак не знам до колко наистина е добър. Иначе в момента във Фосинтезис го има на промоция с два обектива. 
      Ще съм благодарен за адекватни коментари!
    • от Свали Музика Видео
      Излезе новата версия на програмата: X-Down Video Downloader 3.0
      X-Down Video Downloader е програма за сваляне и конвертиране на клипове от сайтове като vbox7.com, youtube.com, data.bg, facebook.com, dailymotion.com и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
      Поддържа сваляне,конвертиране или изрязване на няколко файла едновременно.
      Възможност за сваляне на клипове от youtube с различна резолюция: hd720, 144p, 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p.
      Програмата може да конвертира избрани от Вас клипове в следните изходни формати:
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Можете да видите как се работи с програмата: https://www.youtube.com/watch?v=pa_lvIfaito
      X-Down Video Downloader можете да изтеглите от тук: Изтегли

• от Тъп Но Грозен
      Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
      Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
    • от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
    • от |VIP|d3v1L
      Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.