Премини към съдържанието
m_power94

Качествен сигнален кабел за кола.

Препоръчан отговор

Здравейте, дайте ми предложения за що годе качествен сигнален кабел RCA.Целта е намаляването на паразитни звуци, местоположението му ще бъде във автомобил.Дължината е 2х 5метра общо 10. Единият кабел ще е с 2 към 2 RCA, другият ще бъде със 2 към 4 RCA. Търся ако има готов вариант, но може и да се предложат отделни кабели и конектори които да си запоя.

Мисля до около 100лв или най-много до 120,130 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Offtopic:

Моля, не ме обиждайте, а ме поправете ако греша. Тези снадки и преходници не смущават ли звука/сигнала ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Offtopic:

Моля, не ме обиждайте, а ме поправете ако греша. Тези снадки и преходници не смущават ли звука/сигнала ?

Няма да има преходници, а кабела за втората двойка rca ще се взима от първата двойка.Ако естествено говориш за кабела от 2 към 4 rca.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Като нищо не ви е ясно се обърнете към специализирана фирма.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не искам специалист а да ми споделите от личен опит който вие имате а аз не, що годе качествен кабел със достатъчно добра изолация за да не вкарва паразитни шумове във усилвателите и да се побира във бюджет от 8 -9лв метъра това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.