Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Купих си конзола втора ръка, обаче не иска да тръгне като когато натисна Power бутона не почва да се върти, а свети само иконката в зелено и не изкарва картина на телевизора. Боклука не си вдига телефона и се подразбира, че е измамник и искам да попитам дали има шанс да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с различните грешки, които могат да се наблюдават за този модел. Такива неща се тестват предварително преди да се купуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тоя линк, сам виждаш че свети само тва посредата... Все пак като не разбирате от разни неща не трупайте постове...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не свети червено рингче... Моля някой ако има идея да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не свети червено рингче... Моля някой ако има идея да помогне

С какъв кабел си свързал конзолата? Когато я купи какво ти каза продавача?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв кабел си свързал конзолата? Когато я купи какво ти каза продавача?

С HDMI. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Offtopic: Пич, имам същите колони. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ти е хардуерен. Поради някаква причина след като се пусне конзолата не минава теста на хардуера. Търся досега инфо за този проблем и не мога да намеря още. 

Май намерих какъв ти е проблема. Виж този линк. Доколкото четох коментарите Xbox-а не е хакнат с правилния софтуер. Явно човека е гледал да се отърве от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, тоя ако не ми вдигне до 2 дни, да отида в някой сервиз да питам колко пари ще ми вземат да го оправят, но и тогава няма гаранция, че примерно е хакната конзолата и проблемите ще свършат до там... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, тоя ако не ми вдигне до 2 дни, да отида в някой сервиз да питам колко пари ще ми вземат да го оправят, но и тогава няма гаранция, че примерно е хакната конзолата и проблемите ще свършат до там... 

Ако е това, което предполагам в сервиза няма да се занимават, защото и трябва програматор. Дори и да имат такова устройство, самата процедура ще ти излезе скъпо. Ще е по-добре да си вземеш нова конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ти е хардуерен. Поради някаква причина след като се пусне конзолата не минава теста на хардуера. Търся досега инфо за този проблем и не мога да намеря още. 

Май намерих какъв ти е проблема. Виж този линк. Доколкото четох коментарите Xbox-а не е хакнат с правилния софтуер. Явно човека е гледал да се отърве от него.

Абсолютно същия ми е проблема. Сега трябва да разбера как да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно същия ми е проблема. Сега трябва да разбера как да го оправя

Ти не можеш. Просто се използва програматор, но самата процедура ще излезе солена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова се използва опция да тестваш преди да платиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

BTW за колко пари го взе?

Сега сериозно-прочетох че това може би се е дължало на проблем с gpu-то на конзолата(съветът  ми е да пробваш с vga адаптер или провери дали hdmi-я е "напъхан"докрай в конзолата).

Дано съм помогнал.

Редактирано от darkmasterzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип и преди съм имал хбокс и когато го включех се зареждаше и въртеше зеления ринг около Power бутона. Сега даже и с джойстика не иска да се свърже, а кабела е докрай напъхан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да започнат да светят "ринговете" около power бутона трябва да тръгне някакъв хардуерен тест, а тук при теб не се случва. Или самия Xbox е повреден поради някаква причина, или е "хакнат" неправилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.