Премини към съдържанието
joan02

Grand Theft Auto V от замунда, проблем с игране Online!

Препоръчан отговор

Здравейте, чудех се дали GTA 5 изтеглена от замунда ще може да се играе онлайн?!? Проверих от главното меню но когато отида на раздела "Online"  ми пише, ми трябва акаунт в "Social Club" от там изва и проблем. Един приятел има акаунт но му иска код и се чудя от каде да го взема и аз?!? Ако знаете нещо моля споделете го. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не можеш да играеш онлайн, и ако искаш кода, то може да си го закупиш от стийм или някой подобен сайт.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой известни нови игри не можеш да играеш онлайн с пиратска версия. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, чудех се дали GTA 5 изтеглена от замунда ще може да се играе онлайн?!? Проверих от главното меню но когато отида на раздела "Online"  ми пише, ми трябва акаунт в "Social Club" от там изва и проблем. Един приятел има акаунт но му иска код и се чудя от каде да го взема и аз?!? Ако знаете нещо моля споделете го. 

Постоянно питаш малоумни (съжелявам за израза, не е обида, но е така) неща. Този код можеш да го вземеш срещу 60 евро.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постоянно питаш малоумни (съжелявам за израза, не е обида, но е така) неща. Този код можеш да го вземеш срещу 60 евро.

След като са малоумни не отговаряй, форума не е твой ! Мога да питам квото си искам и не съм искал да ви занимавам с глупости  Нищо Лично!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като са малоумни не отговаряй, форума не е твой ! Мога да питам квото си искам и не съм искал да ви занимавам с глупости  Нищо Лично!

Нищо не може да питаш, защото наруши поне три правила на форума. Първо, дублираш тема. Второ, питаш за пиратство. Трето, правиш забележки на потребител. Последната седмица има поне 3-4 теми за GTA5,  без никой да погледне, че още 2013 година има тема "Всичко за GTA5" И тая тема е активна. В нея пише доста неща, особено свързани с вървежа на играта. 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йоане, мисля, че играта си заслужава парите, все пак да не забравяме колко труд и време са вложили в нея, според мен даже е евтина, но това е мое мнение. Поне подкрепи разработчиците, иначе ако всички бяха като теб досега нямаше да има GTA V.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е  що да ги подкрепяме за труда им? Дори играта да беше по 20лв пак щяха да вземат над 1 милиард печалба. Те не заради труда и времето вложено в играта, а защото идеално знаят, че харесваме такива игри, дори играта да беше 100-200 евро пак много хора щяха да купуват играта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега... Мислиш, че всички хора разработват този един толкова години ей така за идеята ши ? Както казаха колегата по-нагоре, ако всички бяха като Йоан, сега над 95% от хубавите игри нямаше да ги има, защото нали и ти не работиш без заплата ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е  що да ги подкрепяме за труда им? Дори играта да беше по 20лв пак щяха да вземат над 1 милиард печалба. Те не заради труда и времето вложено в играта, а защото идеално знаят, че харесваме такива игри, дори играта да беше 100-200 евро пак много хора щяха да купуват играта.

Не мисля, че ти си счетоводителя на Rockstar Games, тъй че не им прави сметка. Такава цена са сложили това е цената, ако ти харесва купуваш, ако не играеш single player.Не знам защо българите правят простите неща сложни.

Редактирано от Борислав Атанасов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами обикновено е така. Който иска да играе онлайн, си купува игрите. Който иска само да ги разгледа и да реши, дали да си ги купи или не, пробва някое демо ако има такова или ако няма, нещо пиратско ако му стиска. Третият вид хора като мен пък си ги купуват, не за да играят онлайн, а за да следят онлайн статистиките, които обикновено не са налични при пиратските версии. А точно там е интересното - да знаеш къде си спрямо другите. Разбира се, това се отнася за ограничен кръг игри, но пък и аз играя ограничен кръг игри. Останалите ми купени игри са стари, които в някой момент от време са били на промоция. И за да не пълня дискотеката с вируси и всеки път да се чудя това ли беше вирус или не, си ги купих за 2-3 до 7-8 лева парчето. Имам и игри, които съм купил след няколко месеца, когато цената е паднала до поносима стойност от порядъка на 20-30 лева в зависимост от играта. Те все още са актуални за игра онлайн и който иска, може да изчака някоя промоция на някоя игра. За жалост GTA 5  ще падне до тия нива не по-рано от 2016, а може и 2017 година. Та щем нещем, ще играем пиратски версии, щом не искаме онлайн. Аз и офлайн не искам, но това е друг въпрос. Не видях нищо интересно в играта което да ме грабне. Единствено ме зариби играта от първо лице и автомобилите тип Driver San Francisco. Нищо друго. От време навреме някоя хубава гледка, но в такова пренаселено място с толкова буйна кола, няма как да ми е интересно да играя. Ами ти докато дадеш газ и  си сгазил няколко човека, отнесъл няколко светофара, ожулил няколко калника, счупил няколко фара и отнесъл няколко псувни. Затова Driver San Francisco  е играта. Колкото и да се мъчиш да сгазиш някой по тротоара, хората са като от цирка - всички до един акробати. Просто нямаш никакъв шанс да сгазиш човек. Това ми харесва. Затова се чудя, как може игра като GTA 5  да има толкова много почитатели. разбирам това да бяха зомбита, та да ги газиш без жал. Ама това са живи хора, как така ще минаваш през тях? Тъпа игра. Тъпа като сюжет, посредствена като управление и доста добра като графика. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е така, ние хората предпочитаме игри с насилие, защото това нещо ни радва  :( Какви големи изроди сме! Пожелавам си човечеството да умре на тая планета.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление е така, ние хората предпочитаме игри с насилие, защото това нещо ни радва  :( Какви големи изроди сме! Пожелавам си човечеството да умре на тая планета.

Насилие ОК, но обикновено при 99% от игрите избиваш лошите или неживите, а не обикновени хора по улиците. За лошите съм съгласен. Все пак човек трябва да знае кое е лошо и кое добро. Но какво означава да избиваш мирни хора? Къде е смисъла на подобна игра? Ей това не мога да го разбера, откакто за първи път се сблъсках с GTA  преди много години. Едно приятелче ми я даде, аз поиграх малко и повече не я пуснах като видях за какво иде реч. Просто продължих да си играя Far Cry  и DOOM и NFS. Извионявай, ама аз мога 16 часа непрекъснато да трепя зомбита в Dying Light, Dead Island или Gas Guzzlers,  но и един човек не мога да сгазя в GTA 5. Дори когато съм принуден да пусна тая игра, за да обясня на някого нещо тук в тоя форум, гледам да не газя никого и да не се блъскам никъде. Абсурдна игра от самото си начало на съществование. Хубаво, че я направиха fps  и със сравнително добри автомобили, макар и повечето измислени ми се струва, но не е хубава като цяло идеята на самата игра. Поне това е мнението ми от много години. И ако някога се пусна да я играя, може и да си променя мнението, но дотогава си мисля, че не е никак добре да се газят хора. Хората измислят какво ли не да изтребваш - диви животни, зомбита, бандити, чужди войници..а толкова ли плиткоумни са тия от Rockstar,  че мисълта им е прескочила единствено до унищожението на порядъчни хора, които всеки ден срещаме по улиците? Хубаво, бих играл тая игра, ако знам, че е игра. Обаче дай тая игра на едно 8-10 годишно дете и какво става? Всъщност, съвсем скоро инсталирах SA  на компютъра на едно 10 годишно дете. Ами иска я. Със сигурност няма да тръгне да трепи съучениците си, защото е умно дете и от порядъчно семейство, но все пак не мисля, че един 10 годишен трябва да се прехласва по подобни игри. Ако аз бях на 10 и ми кажеха, че не е добре да се играе тая игра, със сигурност нямаше да я играя, защото на мен сами казвали много неща на 10 години, като например това, че цигарите и алкохола са вредни, че цигарите причиняват рак, че наркотиците рано или късно водят до преждевременна смърт и тем подобни нещица. Е аз затова и никога не съм пробвал дори марихуана, а в момента не пуша и не пия алкохол от 4 години. Тоест можело значи? Може и още как.  Не правете това в къщи ;) Всъщност, правете го. щом родителите ви са толкова тъпи и ограничени, че да ви дават да играете подобни игри. Само че не излизайте извън къщурката си, че не се знае на кой друг, обучаван в убийства с GTA 5, ще му хрумне, че вие сте целта му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насилие ОК, но обикновено при 99% от игрите избиваш лошите или неживите, а не обикновени хора по улиците. За лошите съм съгласен. Все пак човек трябва да знае кое е лошо и кое добро. Но какво означава да избиваш мирни хора? Къде е смисъла на подобна игра? Ей това не мога да го разбера, откакто за първи път се сблъсках с GTA  преди много години. Едно приятелче ми я даде, аз поиграх малко и повече не я пуснах като видях за какво иде реч. Просто продължих да си играя Far Cry  и DOOM и NFS. Извионявай, ама аз мога 16 часа непрекъснато да трепя зомбита в Dying Light, Dead Island или Gas Guzzlers,  но и един човек не мога да сгазя в GTA 5. Дори когато съм принуден да пусна тая игра, за да обясня на някого нещо тук в тоя форум, гледам да не газя никого и да не се блъскам никъде. Абсурдна игра от самото си начало на съществование. Хубаво, че я направиха fps  и със сравнително добри автомобили, макар и повечето измислени ми се струва, но не е хубава като цяло идеята на самата игра. Поне това е мнението ми от много години. И ако някога се пусна да я играя, може и да си променя мнението, но дотогава си мисля, че не е никак добре да се газят хора. Хората измислят какво ли не да изтребваш - диви животни, зомбита, бандити, чужди войници..а толкова ли плиткоумни са тия от Rockstar,  че мисълта им е прескочила единствено до унищожението на порядъчни хора, които всеки ден срещаме по улиците? Хубаво, бих играл тая игра, ако знам, че е игра. Обаче дай тая игра на едно 8-10 годишно дете и какво става? Всъщност, съвсем скоро инсталирах SA  на компютъра на едно 10 годишно дете. Ами иска я. Със сигурност няма да тръгне да трепи съучениците си, защото е умно дете и от порядъчно семейство, но все пак не мисля, че един 10 годишен трябва да се прехласва по подобни игри. Ако аз бях на 10 и ми кажеха, че не е добре да се играе тая игра, със сигурност нямаше да я играя, защото на мен сами казвали много неща на 10 години, като например това, че цигарите и алкохола са вредни, че цигарите причиняват рак, че наркотиците рано или късно водят до преждевременна смърт и тем подобни нещица. Е аз затова и никога не съм пробвал дори марихуана, а в момента не пуша и не пия алкохол от 4 години. Тоест можело значи? Може и още как.  Не правете това в къщи  ;) Всъщност, правете го. щом родителите ви са толкова тъпи и ограничени, че да ви дават да играете подобни игри. Само че не излизайте извън къщурката си, че не се знае на кой друг, обучаван в убийства с GTA 5, ще му хрумне, че вие сте целта му. 

wthbs.gif

Играх Вайс Сити, когато бях и на по-малко от 10 години и нито газя хората в реалния живот, нито ги коля, нито ги стрелям с оръжия. Освен, ако не си някакъв страшно прост или американец, мисля, че дори и дете осъзнава, че това е игра и, че не може да прави подобни неща и в реалния живот. Ти тия хора ги изкара толкова живи, колкото и самия теб. Убийството си е убийство, дали ще е някой минувач или зомби все тая. Мязаш ми на онези фанатици, които преди 30 години някъде, съдили прозводители на игри, защото били с много насилие. Ами да си гледат децата и като не искат да им "развалят" психиката с такива игри, да не им ги купуват. Но естествено трябва да се обвини някой друг. Как така ще признаеш, че си виновен ти. Абсурд !  Можеш и преди това да му обясниш на това дете, че това е игра и не бива да се правят подобни неща извън нея. На нашите не се е налагало да правят това, предполагам, защото имам малко акъл за да го осъзная. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

wthbs.gif

Играх Вайс Сити, когато бях и на по-малко от 10 години и нито газя хората в реалния живот, нито ги коля, нито ги стрелям с оръжия. Освен, ако не си някакъв страшно прост или американец, мисля, че дори и дете осъзнава, че това е игра и, че не може да прави подобни неща и в реалния живот. Ти тия хора ги изкара толкова живи, колкото и самия теб. Убийството си е убийство, дали ще е някой минувач или зомби все тая. Мязаш ми на онези фанатици, които преди 30 години някъде, съдили прозводители на игри, защото били с много насилие. Ами да си гледат децата и като не искат да им "развалят" психиката с такива игри, да не им ги купуват. Но естествено трябва да се обвини някой друг. Как така ще признаеш, че си виновен ти. Абсурд !  Можеш и преди това да му обясниш на това дете, че това е игра и не бива да се правят подобни неща извън нея. На нашите не се е налагало да правят това, предполагам, защото имам малко акъл за да го осъзная. 

Да бе да, то ако ставаше с обяснения... Или си живял малко или имаш наблюдения върху ограничен кръг от хора. А по-вероятно изобщо не си се замислял, защо почти всеки ден се споменава за произшествия на пътя, предизвикани от млади шофьори. Нали всичко се обяснява, нали имат акъл в главата?  Бъркаш на едно място. А то е, че катастрофи наистина се причиняват от хора с малко мозък в главата. Колкото и да не им се вярва на някои и да претендират за равенство между хората, то няма как хората да са равни, още по-малко равни шофьори или в случая с игрите - еднакво добри деца. Всъщност, аз играя най-много рейсъри, но на пътя съм един от най-внимателните и спазващ правилата за движение шофьори. Знаеш ли колко пъти съм си мислил, че преди да седна зад волана съм давал газ до дупка някъде си и съм се замислял точно по тия въпроси - а какво правя аз на пътя? Това, което правя, е да оставя емоциите зад монитора. Но опита ми показва, че малко хора мислят като мен. В смисъл, че ако той седне да кара в NFS  примерно, а след това седне зад волана, неминуемо ще муи се прииска да настъпи педала на газта. Това много добре си личи и в реалния живот, ако отидеш на някое рали или автомобилно състезание. Тогава се наблюдава странно поведение на публиката, след като седне зад волана на личните си автомобили. Почват едни въртенета на гуми, ускорения, завъртания...Не всички правят така, но има и податливи на емоциите. Същото е и с игрите за които говорим. А и практиката знае много подобни случаи, дори скоро имаше такъв. Ако на теб играта не влияе, при други хора не е така.  Защото ако всички бяхме еднакви, нямаше да има умишлени убийства и грабежи. Нямаше да има и масови убийци. Всъщност, преди време четох едно американско изследване, че масовите убийци си го имат гена на престъпник. Може би във всеки човек се таи някакъв ген и ако той е точно на престъпник, една подобна игра може да отключи "способностите" и в реалния живот.  

Като чета  коментара ти и това, как пък някои хора харесват тоя коментар, все по-твърдо вярвам, че съм прав. Едно е да искаш да натриеш носа на лошия, друго е да убиваш невинни хора твърдейки, че няма да го направиш никога в истинския живот. А сигурен ли си в това? Аз не съм сигурен. Самото харесване на дадено действие показва, че човек е готов да повтори това действие при дадени обстоятелства. Не може да ме разубедиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да я играеш онлайн, и още не си я закупил изчакай лятното намаление на steam ще започне от 11 юни до 19 юни, GTA V ще струва около 30 лева.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да я играеш онлайн, и още не си я закупил изчакай лятното намаление на steam ще започне от 11 юни до 19 юни, GTA V ще струва около 30 лева.

Съмнява ме да струва 30 лева. По скоро се обзалагам за 50 и то най-малко. Че тя Far Cry 4   вече 6 месеца не пада под 45-50, какво остава за GTA5?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич напиши във google steam summer sale, и ще видиш само какви проценти намаление ще има, няма да спамя повече но видях снимка на която GTA V беше 15 долара, и предполагам, че ще е толкова. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич напиши във google steam summer sale, и ще видиш само какви проценти намаление ще има, няма да спамя повече но видях снимка на която GTA V беше 15 долара, и предполагам, че ще е толкова. :)

В игра, която са вложени милиони мислиш че ще падне до 15 долара ?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера, как си намерил нещо намалено, след като още не са почнали намаленията. Първо бяха 30 лева, сега 15 долара. Последно? Ами ако е така, много хора ще скачат до тавана, а други ще се чувстват прецакани, защото играта излезе съвсем скоро. Такива намаления съм засичал единствено при игри на близо година след излизането им. Обикновено по-новите игри си ги купувам на тая цена, но това става доста месеци след анонса. Ако има намаление на GTA5, то няма да е повече от 50%. А 50% са 60 лева. В STEAM  цените са поне два пъти по-високи от тия, на които може да купиш игрите в други магазини с код за STEAM. Допускам че може да има и 30 лева GTA 5, но с руски VPN. Лично аз не бих рискувал, защото за последно като взех Dying Light  за около 30 лева с руски VPN,  се наложи да играя 120 часа през VPN,  а това означава офлайн, което не е по-различно от пиратска версия. Едва преди 3 седмици VPN-а отпадна и си играя играта свободно. Само че колко месеца минаха от анонса на играта? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера, как си намерил нещо намалено, след като още не са почнали намаленията. Първо бяха 30 лева, сега 15 долара. Последно? Ами ако е така, много хора ще скачат до тавана, а други ще се чувстват прецакани, защото играта излезе съвсем скоро. Такива намаления съм засичал единствено при игри на близо година след излизането им. Обикновено по-новите игри си ги купувам на тая цена, но това става доста месеци след анонса. Ако има намаление на GTA5, то няма да е повече от 50%. А 50% са 60 лева. В STEAM  цените са поне два пъти по-високи от тия, на които може да купиш игрите в други магазини с код за STEAM. Допускам че може да има и 30 лева GTA 5, но с руски VPN. Лично аз не бих рискувал, защото за последно като взех Dying Light  за около 30 лева с руски VPN,  се наложи да играя 120 часа през VPN,  а това означава офлайн, което не е по-различно от пиратска версия. Едва преди 3 седмици VPN-а отпадна и си играя играта свободно. Само че колко месеца минаха от анонса на играта? 

Че, то по-добре да си инсталирам пиратската версия и да се кефя, от колкото да си я купя, да се занимавам с глупости и да се притеснявам дали ще ме хванат и да ме прецакат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че, то по-добре да си инсталирам пиратската версия и да се кефя, от колкото да си я купя, да се занимавам с глупости и да се притеснявам дали ще ме хванат и да ме прецакат.

Понеже никога не бях купувал игра за игра през VPN,  реших да пробвам. Ако опитът бе успешен, имаше руски версии на игри на половин цена, защото курса на рублата се бе сринал. Всъщност, аз взех играта за 27 лева. Погледни сега колко струва. Ще има да мечтаеш дори за 50 лева и то доста месеци след анонса. а аз вече мога да я играя и преигравам онлайн без проблеми, не, че играя онлайн, защото някак си не това е целта при мен, но все пак имам тая възможност. И най-важното - винаги с платените игри имам и статистика, която е по-важна за мен. Няма смисъл да играя ей така бадева, без да знам колко и защо съм играл, без да знам какви постижения имам и без да мога да се сравнявам с други като мен. Ей затова и си купувам подобни безсмислени игри, които никога няма да играя онлайн, но пък си ме кефят. Всъщност, от 130 купени в STEAM  игри досега, нито една не играя онлайн от месеци. Имам предвид, че не се стрелям с други като мен и не карам с други като мен. Онлайнът при мен е задочен и това не ми пречи да си купя игрите, за да следя статистиката. Пък и друго си е да снимаш клипче с класацията, където си номер едно и да го качиш някъде, примерно в профила си. От сън спомен няма, както и от онлайн спомен няма. Споменът е само в статистиките и класиранията. Отплеснах се, но това да си купиш дадена игра има и предимството, че подкрепяш разработчиците на тая игра. След година те ще имат парички и ще направят още по-добро продължение. Ако ти не си я купиш и ако аз не си я купя, догодина те ще се чудят как да скалъпят втора версия набързо. И кой ще е прецакания? Ти, дето си ги излъгал с пиратската версия или пак ти, дето няма да играеш втора пиратска версия на тая игра, щото студиото се е разпаднало и хората са се пръснали по други студия? Типичен пример STALKER. Хубави игри, хубави модове и накрая калпав SURVARIUM. Щото ние сме умни и играем без пари. Е, сега няма да играем вече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.