Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже никъде не намерих информация S3 Neo има ли стъкло, или тъча е това стъкло. Не съм го строшил, просто искам да съм информиран, понеже гугъл дава само линкове за характеристиките на телефона или онлайн сайт от където да го закупя.

Благодаря предварително. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай. Имаш и стъкло не е само тъча  :) Друг е въпроса ако се счупи, струва ли си ново? 

http://nv-mobile.com/index.php?p=view_accessories&id=8422- линка е примерен само....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ти надминаваш и най-юнашките спамери във форума откакто съществува...

Колко пъти ти казах да престанеш за всяка прищявка да пускаш тема след тема, а?

Всяка втора тема тук е твоя с по един "гениален" въпрос - задръсти раздела и форума.

За последен път ти казвам - ако си смениш апарата (някога), създай една тема с името на модела и вътре питай каквото искаш.

Кеф ти за игри, кеф ти за кабели, кеф ти за екрани, кеф ти за приложения - а бе за каквото искаш, но в една тема.

Така и за други хора, притежаващи дадения модел ще е по-лесно.

Аман!

пп. И се научи да търсиш с Гугъл.

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти надминаваш и най-юнашките спамери във форума откакто съществува...

Колко пъти ти казах да престанеш за всяка прищявка да пускаш тема след тема, а?

Всяка втора тема тук е твоя с по един "гениален" въпрос - задръсти раздела и форума.

За последен път ти казвам - ако си смениш апарата (някога), създай една тема с името на модела и вътре питай каквото искаш.

Кеф ти за игри, кеф ти за кабели, кеф ти за екрани, кеф ти за приложения - а бе за каквото искаш, но в една тема.

Така и за други хора, притежаващи дадения модел ще е по-лесно.

Аман!

пп. И се научи да търсиш с Гугъл.

Последния път като писах в обща тема ми затриха поста и ми казаха да пускам нова тема, съжелявам. Търсих с гугъл, ама както казах ми излизат само линкове за закупуването на апарата.

Не се притеснявай. Имаш и стъкло не е само тъча  :) Друг е въпроса ако се счупи, струва ли си ново? 

http://nv-mobile.com/index.php?p=view_accessories&id=8422- линка е примерен само....

Това е за 4g версията на оригиналният s3, той е с тези цифрички. Моят е S3 NEO и е I9301I. (едносимовия вариант, иначе ако е само стъкло си поръчвам ново за 20 кинта)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния път като писах в обща тема ми затриха поста и ми казаха да пускам нова тема, съжелявам. Търсих с гугъл, ама както казах ми излизат само линкове за закупуването на апарата.

Кой ти каза да отваряш нова тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 NEO - тъча ти е стъклото, а оригиналната S3 има Corning Gorilla Glass 2. Доста писано има за това в андроидския форум.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 NEO - тъча ти е стъклото, а оригиналната S3 има Corning Gorilla Glass 2. Доста писано има за това в андроидския форум.

Това не намерих. Може ли линкове на ЛС ?

Кой ти каза да отваряш нова тема?

Беше отдавна, някой от модераторите ми беше писал, когато отговорих в една моя тема, за друго нещо но свързано със същото нещо. От сега нататък ще пиша в тая тема, щом казваш че е разрешено.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, докато телефона ми е бил в джоба с монети, стъкълцето на камерата се е пукнало. Опитах се да потърся в гугъл, но пак, изкарва ми само тъч скрийнове за s3. Може ли някой да ми даде линк към стъкълцето ? :) (за предпочитане магазин, в olx намерих един, но е чак във варна)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, имате ли идея дали черен S3 Neo ще стои добре в оригиналният S-View калъф ? Питам, защото той ми изпадна на промоция от 15 кинта. :) (знам че е оригинален, защото човека ми засне видео как работи)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, ръчках си в нета и попаднах на ето това, сега въпроса ми е дали мога да сложа стъклото което е за S3 I9300I на моя телефон, понеже ем е gorilla glass, ем ми излиза по-евтино да си го купя от тука. :)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той не е стршен, това го пиша за всеки случай ако стане някой инцидент.

И излиза много по-евтино 10 долара пред 200 кинта....

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз така реших да си оправя лумийката, съжалих, че не я оставих със спукано стъкло ... резултата беше, тъча сичко работи перфектно след 5 минути нямаш тъчскрийн ... и така докато не го рестартираш след това процедурата се повтаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз така реших да си оправя лумийката, съжалих, че не я оставих със спукано стъкло ... резултата беше, тъча сичко работи перфектно след 5 минути нямаш тъчскрийн ... и така докато не го рестартираш след това процедурата се повтаря

Само дето тука е стъкло, не тъч скрийн. Много зависи какъв дигитайзер си взел, защото ако си взел някое китайско менте... И преди съм правил тази процедура върху s3 mini.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми оти бей за 10 долара няма да е оригинал я, на моята лумийка стъклото вървеше с тъча и си бяха лепнати едно за друго ( лумия 520) както и да е, прежалих го телефона, той и без тва падна в кенефа, ся ми седи в шкафа, преинсталиран с работещ тъч, но удавен ... 

Ся начина за защита е, протектор от закалено стъкло, при евентуално падане, се чупи само протектора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.