Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже утре ми е празниче, вероятно ще имам възможност да отделя едни 50-60 лева за да подменя старата клавиатура.То вярно, че ходиме на бачкане за пари, ма те толкова и стигат.Та както и да е.Препоръчително е да е с подсветка(не е фатално и да е без).Сегашната ми прави проблеми в лигата.Единственото задължително условие(освен да е в бюджета) е да не са ниски. (както са при лаптопите)Относно шума- нямам претенции, даже ако може да се чува максимално силно.Ако някой може да предложи нещо - нека да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам CM STORM Devestator. (само клавиаутурата, не и мишката, не се прецаквай и ти с нея)

И, да, притежавам клавиаутурата от 2, може би вече 3 години и работи без отказно. (а е заливана няколко пъти с пепсита от малкият ми брат и работи)

Да знаеш, че подсветката се включва с Scroll Lock бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам CM STORM Devestator. (само клавиаутурата, не и мишката, не се прецаквай и ти с нея)

И, да, притежавам клавиаутурата от 2, може би вече 3 години и работи без отказно. (а е заливана няколко пъти с пепсита от малкият ми брат и работи)

Да знаеш, че подсветката се включва с Scroll Lock бутона.

Да.Това ми е вариант, но не я намирам само клавиатурата.А за мишка-имам си Х7-ца дето е страшилище.Перфектна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.Това ми е вариант, но не я намирам само клавиатурата.А за мишка-имам си Х7-ца дето е страшилище.Перфектна.

Знам, то качеството на мишката не зависи от цената. Аз имам една обикновена на gigabyte която ми беше в подарък с дъното, това е мишката която кара 4 годинки.

Иначе, ти предлагам да направиш като мен. Да продадеш мишката, все ще се намери приятел който да си търси мишка или като му я предложиш за 20 кинта да се навие. (аз я набутах на приятел за 40 :D)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аа, не.Комплекта е по-скъп и едва ли ще тръгна да я продавам, пък и някой да я купи.Искам единствено клавиатурката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аа, не.Комплекта е по-скъп и едва ли ще тръгна да я продавам, пък и някой да я купи.Искам единствено клавиатурката.

Аз я намирам само клавиаутура в ebay, но ако знаех че там продават червената версия щях да взема нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще я намеря само клавиатурата, а не искам да копувам и мишката, та ще помоля за други предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ми купи си от Конрад за 7лв най-евтината клавиатура и си готов. С такива изисквания такъв отговор.

Ще има 43лв останали за бира, шопска салата, пържени картофи и кебапчета.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да си копувам евтина китайска клавиатура, която има 99 процента вероятност да е едно към едно със сегашната?Аз искам да е нещо по-добро и по-качествено.За механична едва ли пари ще мога да изкопам, защото по-добре да си ъпна компа с нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.