Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте спешно ми трябва анализ на "Сенки" по точно:
заглавие-
форма-
композиция- 
и да говоря за трите строфи като къде има метафора, анафора и т.н.  
Ще съм много благодарен ако помогнете :)

Редактирано от Miroslav Chernev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам как да направя една форма за публикации както е в facebook но да е само за текст без да се добавят5 файлове. 
    • от streleca_stz
      Привет,
      Опитвам се да използвам една и съща форма във Windows Forms, за да мога през нея да добавям нова информация, но и да редактирам вече запазена в нея. Разбрах как мога да редактирам променливи на самата форма, но не мога да попълвам заредената информация в полетата или примерно просто да ги предам на другата форма, в която да направя проверките.... :/
      Някакви предложения как може да стане?
    • от Vikcata
      Здравейте, искам да ви питам според вас кое повече натоварващо в една игра като WOW например. Резолюцията или сенките?
    • от petttto
      Здравейте инсталирах PhpBB 3.1.6 работи добре, но когато се праща имейл през контактната форма contact.php като гост не го получава макар че изписва че е изпратен успешно, ако потребител влезе с име и парола писмата се получават. Гледах в настройките но всичко което опитах не проработи. Имате ли идея коя настройка да променя за да могат и не регистрирани потребители да ми изпращат писма.
    • от Радослав Монов
      Здравейте колеги програмисти , също като вас и аз реших да се пробвам да се занимавам с програмиране.
      Аз съм студент в ТУ-Варна 2ри курс и както всеки друг преминавам през мъченията на преподавателите ,според които те щели да ми помогнат да се реализирам успешно.
      Във връзка с това ви пиша за помощ по проекта ,който ми е зададен.
      Условието е следното :

1.Съставяне на две динамични опашки с целочислени данни, съдържащи се във външен файл.
      2.Сортиране на елементите в опашките по метода чрез вмъкване.
      3.Формиране на нова структура списък и намиране на максималния елемент измежду елементите кратни на 7.
      4.Запис на изходните резултати във външен файл.
      Главна функция с  меню и проверка за състоянието на данните.

Всякаква помощ би ми била полезна. Благодаря предварително. 

По условие (1) не ми е ясно данните трябва да са предварително написани във външния файл и да се четат ли ?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.