Премини към съдържанието
4erpaka

Samsung Galaxy S4 - Актуализация на Android

Препоръчан отговор

По-какъв начин мога да сложа новия Android Lollipop, след като при свързване към сървъра за проверка за нови актуализации ми показва, че няма нови актуализации за инсталиране. Всичките ми приятели, които са със S4, вече са с новата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-какъв начин мога да сложа новия Android Lollipop, след като при свързване към сървъра за проверка за нови актуализации ми показва, че няма нови актуализации за инсталиране. Всичките ми приятели, които са със S4, вече са с новата версия.

До скоро и аз виках същото всеки имаше Lolipop а аз със стария всеки ден проверявах за актуализации и един ден ми даде да ги дръпна и ги свалих 

има някои проблеми викаха че батерията държи повече а не е много вярно рам паметта се използва повече и паметта на телефона е със 1-2 гб по малко от предишната версия 

Да имах начин да се върна на Kitkat бих се върнал 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали полския ром и го зареди през один ако това не ти говори нищо виж форума на androidbg раздела за с4 там хората са обяснили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точен модел. (цифричките след S4) Иначе, ето ти вариант, без да губиш гаранцията. Lollipop-а официално е излезнал, но ако не ти се чака да стигнат до теб, напиши си модела от тука и изпълняваш стъпките от линка който ти дадох. Но ако не ти се рискува, по-добре изчакай, защото ъпдейтите се инсталират според държава, оператор, актуализаций на ден и IMEI.

Свали полския ром и го зареди през один ако това не ти говори нищо виж форума на androidbg раздела за с4 там хората са обяснили.

Това не ти е S3, тука има knox, който при всяко действие върху телефона, той се увеличава и губиш гаранцията.

До скоро и аз виках същото всеки имаше Lolipop а аз със стария всеки ден проверявах за актуализации и един ден ми даде да ги дръпна и ги свалих 

има някои проблеми викаха че батерията държи повече а не е много вярно рам паметта се използва повече и паметта на телефона е със 1-2 гб по малко от предишната версия 

Да имах начин да се върна на Kitkat бих се върнал 

Има начин, посети линка от първото ми изречение. И си намери софтуера от вторият линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точен модел. (цифричките след S4) Иначе, ето ти вариант, без да губиш гаранцията. Lollipop-а официално е излезнал, но ако не ти се чака да стигнат до теб, напиши си модела от тука и изпълняваш стъпките от линка който ти дадох. Но ако не ти се рискува, по-добре изчакай, защото ъпдейтите се инсталират според държава, оператор, актуализаций на ден и IMEI.

Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, от вторият сайт теглиш някой ром който си харесаш стига версията му да е 5.0.1 Но не ти препоръчвам да ъпдейтваш преди 5.2 защото там бъговете ще са изчистени.

След като го изтеглиш изпълняваш стъпките от първият линк. Но ако новата версия не ти хареса, теглиш по стара от същите лик в този пост и пак изпълняваш стъпките от първият ми лик. Лотос, може да го направиш ако искаш по-стара версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не ти е S3, тука има knox, който при всяко действие върху телефона, той се увеличава и губиш гаранцията.

Има начин, посети линка от първото ми изречение. И си намери софтуера от вторият линк.

Тоя твоя вариант без да губиш гаранцията е същия тоя ,който обясних не знам какво не успя да разбереш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя твоя вариант без да губиш гаранцията е същия тоя ,който обясних не знам какво не успя да разбереш?

Само дето аз го обясних за човек който изобщо не знае какво е Odin, дадох линкове как да го направи стъпка по стъпка и му дадох линк от къде да си свали рома. Разбра ли ? Друг път като даваш съвети, давай и обясненя към тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето аз го обясних за човек който изобщо не знае какво е Odin, дадох линкове как да го направи стъпка по стъпка и му дадох линк от къде да си свали рома. Разбра ли ? Друг път като даваш съвети, давай и обясненя към тях.

Ми хубаво де добре ,че си му обяснил ,но защо трябваше да лъжеш човека , че ще си изгуби гаранцията не разбрах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми хубаво де добре ,че си му обяснил ,но защо трябваше да лъжеш човека , че ще си изгуби гаранцията не разбрах.

Съмнявам се да има гаранция, но ако оплескаш нещо ще изгуби гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някаква връзка мобилния оператор с това кога ще получиш актуализацията си? Понеже при търсене на модела ми излиза 5.0 за България през M-Tel, някаква версия, а аз съм на Виваком? Или това с операторите няма значение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има значение, защото производителя първо праща актуализациите за дадения модел до оператора, а последния от своя страна ги пуска за ъпдейт OTA.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има значение, защото производителя първо праща актуализациите за дадения модел до оператора, а последния от своя страна ги пуска за ъпдейт OTA.

Да не говорим че производителя обикновено ги пуска на серии по серийни номера на устройства

И като цяло ми е много странна тази мания да си ъпдейтваш телефона с последната версия....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРав си, но нали трябва да сме "в крак" с модата... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.