Премини към съдържанието
Optium

Монтиране на кратки отделни AVI файлове - в непрекъснато видео !

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

тези дни открих 2 стари мои диска със заснети в тях отделни кадри 

с продължителност около 5 -7 минути, заснети в периода около 2010-2012 година

в няколко западноевропейски столици !

Същите имат за мен твърде голяма сантиментална стойност !

На компютъра си разполагам с няколко добри програми за обработка на снимки и

видеофайлове.

Да ли някои от вас би ме упътил, как бих могъл да ги монтирам в едно цяло !

С поздрави:

Валери.

post-358493-0-31946100-1430869276_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Ако целта ви е само да ги обедините в 1 файл, това става с една проста команда за Command prompt от сорта на copy /b file1.avi + file2.avi + file3.avi newfile.avi

Ако предпочитате да работите с програмка с графичен интерфейс, то тогава леснa за използване e FormatFactory с опцията си обединяване на видео файлове.

Забележка: Само внимавайте по време на инсталацията какви отметки слагате, че програмата пробутва потенциално нежелани приложения при инсталация.

zkzMs36.jpg

Разбира се, подобни програми има бол - като AviDemux, VirtualDub и т.н. За повече програми вижте тук:

http://www.techsupportalert.com/comment/116661

Ако целта ви е да добавите и музикален фон, субтитри и т.н. тогава можете да проверите Windows Movie Maker Live:

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows-live/movie-maker

Поздрави!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Привет,

Ако целта ви е само да ги обедините в 1 файл, това става с една проста команда за Command prompt от сорта на copy /b file1.avi + file2.avi + file3.avi newfile.avi

Ако предпочитате да работите с програмка с графичен интерфейс, то тогава леснa за използване e FormatFactory с опцията си обединяване на видео файлове.

Забележка: Само внимавайте по време на инсталацията какви отметки слагате, че програмата пробутва потенциално нежелани приложения при инсталация.

Разбира се, подобни програми има бол - като AviDemux, VirtualDub и т.н. За повече програми вижте тук:

http://www.techsupportalert.com/comment/116661

Ако целта ви е да добавите и музикален фон, субтитри и т.н. тогава можете да проверите Windows Movie Maker Live:

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows-live/movie-maker

Поздрави!

Здравейте, 

обяснението ви е добре обосновано, господине !

Ще ви запитам къде да търся тази опция "command prompt", тъй като за първи път се сблъсквам с нея !

Благодаря ви за програмите към които ме насочвате, но аз имам в наличност и мога да ползувам веднага:

Windows Media Player, Windows Media Center, Photoshop CS3,Irfan View 4.38, Photo Editor,Samsung Master,Samsung Kies 3,

VLC Media Player и FreeImage Converter !

Дайте посока, кои от тях мога да ползувам, веднага !

Освен да обединя файловете плавно, бих желал и да им сложа, лек музикален фон !

Ще ви помоля за инструкции, без да ви ангажирам и да ми посочите подходящо четиво за случая !

С поздрави:

Валери.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

обяснението ви е добре обосновано, господине !

Ще ви запитам къде да търся тази опция "command prompt", тъй като за първи път се сблъсквам с нея !

Благодаря ви за програмите към които ме насочвате, но аз имам в наличност и мога да ползувам веднага:

Windows Media Player, Windows Media Center, Photoshop CS3,Irfan View 4.38, Photo Editor,Samsung Master,Samsung Kies 3,

Дайте посока, кои от тях мога да ползувам, веднага !

Освен да обединя файловете плавно, бих желал и да им сложа, лек музикален фон !

Ще ви помоля за инструкции, без да ви ангажирам и да ми посочите подходящо четиво за случая !

С поздрави:

Валери.

Start->cmd и след това Enter

И помолих няколко пъти да си спестявате шрифтове и начертания като получерен и италик!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Как искате да го кажа за да започнете да го правите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От наличните ви програми аз не намирам такива, които ще ви послужат за начинанието с което сте се захванали. По-скоро прегледайте пак поста ми. :)

Старал съм се да давам само безплатни такива, защото за операциите, които искате няма смисъл да изреждам Pinnacle, Final Cut, Adobe Premiere, Sony Vegas, Avs Video Editor и т.н...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.