Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Моля да ми препоръчате телевизор.В емаг гледах един на промоция.Вие какво мислите за него ?

Телевизор LED LG, 42" (106 cм), Full HD, 42LB5610  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен го бива за тези пари, но не е смарт (не можеш да ползваш интернет на него)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм специалист, нито много запознат с нещата, но това, което научих за телевизорите е, че април-май месец се изчистват старите наличности, понеже трябва да се продават новите модели. Това не означава, че телевизорът е лош, а просто, че е по-стар модел. От е-маг си взех LG  миналата година по това време и да ти кажа, панелите им наистина са добри. В смисъл, че IPS  панела се вижда от голям ъгъл. Иначе няма какво особено да се каже за един телевизор. Той е главно за гледане, а не за ровичкане в менюто. Общо взето първата седмица е интересно на човек какви възможности има модела, после просто си гледа канал 1, БТВ  или там, каквеото си гледа. Единствената полезна опция е часовника и таймера за изключване. Всичко останало е изгъзица. Важна е картината, нищо друго. Така мисля аз. Затова вземай. Ако се притесняваш от е-маг, аз бих казал, че когато вземах моя телевизор се оказаха коректни. Направих една малка грешка с поръчката, но всичко се оправи в рамките на 2-3 дена. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не взимам телевизор за да ровя в нета с него.Мернах ,че панела е IPS и е 42" Full HD.Това ,че не е смарт -не ми е проблем.Филмите смятам да ги гледам ,като свържа лаптопа и телевизора с HDMI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми тогава не му мисли и го вимай. Успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отстъпката е голяма, а и моделът не е никак лош за класа си, честито!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.