Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте ! Искам да попитам няколко въпроса относно LG G3S и по точно техните притежатели.
Как се справя телефона с по-тежки игри? Например asphalt 8, real racing 3 и т.н.
Добра ли е камерата?(Ако може някой да ми прати линк на ЛС със снимки направени с него) 
Какви впечатления имате от телефона ? Положителни,отрицателни страни? Извинете, че питам толкова много, но информацията за него е доста оскъдна и немога да намеря почти нищо. Благодаря предварително smile.png

Редактирано от UltraViolence (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам G2 mini. G2 mini и G3 S  са с еднакъв хардуер, камера и т.н. Мога да кажа, че съм доволен от телефона, особено от камерата (от предната и от задната) - бърз фокус, хубави и качествени снимки. За игри не мога да ти кажа (не съм инсталирвал игрите, които си споменал), но бях чел, че Asphalt 8 дава грешка "Stop working" (при G2 mini, но може би и при G3 S  да го прави същия проблем).

П.С.: Най ми харесваха бутоните, че са отзад, това беше основната причина за закупуването на тоя телефон. :)

Редактирано от potrebitell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А приложенията могат ли да се инсталират на SD картата?

П.С. Могат ли да се появят пукнатини като на LG G3 ?

Редактирано от UltraViolence (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А приложенията могат ли да се инсталират на SD картата?

П.С. Могат ли да се появят пукнатини като на LG G3 ?

Да, можеш да местиш приложенията в SD картата. Под пукнатини мисля, че имаш в предвид жълтите петна? Ако питаш за петната то проблема го има само при G2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пукнатина като тази на снимката

123a8d9247ef69c6.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.