Премини към съдържанието
Optium

Какво означава във форума, когато ти блокират "ключа за идентификация" ?

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

тъй като аз съм нов във форума тук, но впоследствие се сблъсках с някои " репресивни методи" за работа

разпространени на това място, останали от арсенала на Държавна сигурност и "Вездесъщото КГБ", бих желал да знам следното:

Защо ми се отказва достъп до администрацията на форума, за да ми се обяснят причините поради които ми е блокиран този мистериозен "идентификационен ключ" ?

А  и пък на мен ми се струва че, няма да е далеч деня когато и други новопоявили се "балъци" като мен, ще се усетят на какво ТОТАЛНО следене са подложени тук и ще си вдигнат "чуковете", за да останат само "глобалните модератори" да си разменят любезности по-между си !

Послеслов:

Ще е истинско чудо ,ако това мое Послание мине през ушите на ЦЕНЗУРАТА . . . и достигне до Вас !  

С поздрави до всички:

Валери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Защо ми се отказва достъп до администрацията на форума,

Здрасти колега,

ама форума твой ли е, ти ли го администрираш??? не знаех това досега.

и какво казваш - превзеха ти форума и сега не те допускат до администрацията му... лоша работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

ама форума твой ли е, ти ли го администрираш??? не знаех това досега.

и какво казваш - превзеха ти форума и сега не те допускат до администрацията му... лоша работа.

Здравейте господине,

вие като почетен потребител, явно взимате някаква комисионна, за да сте твърдо стоящ от другата страна - на бариерата !

Това не ме учудва, тъй като съм сигурен че в сайта има поне 10 човека платени "глашатаи" на корумпираната ви система !

На мен като потребител, не може след като желая да се свържа с администрацията на форума,

да ми излиза на екрана, "нахалния" надпис:

"Вашият ключ , използуван за идентификация е блокиран"

Това безобразие не е съществувало и през най-мрачните години от ерата Йосиф Висарионович Сталин !

А между другото ми направи впечатление че тази моя злободневна тема, много странно за около 20 минути,

изчезна от таблото на сайта с публикуваните "Нови Теми" !

Още един странен парадокс . . . !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ммм да Валери имаш сериозен проблем.Предполагам форумната системата се държи от сериозна тайна служба, за която никой не е чувал. Преди време с няколко колеги тук от форума заподозряхме за подобен проблем и се опитахме да ги разконспирираме, но за съжаление имат стабилни връзки и това се оказа невъзможно. Тогава поне успяхме да научим, че  администраторите ползват някаква нова нано технология и когато посещаваш и пишеш във форума, някак успяват директно през клавиатурата да ти инжектират био-чип в пръстите на ръцете, който след това те следи къде ходиш, какви места посещаваш. С какво се храниш, кога спиш и т.н. Мери кръвно, пулс, захар и каквото се сетиш. Чипа е почти неоткриваем. Наложи се да си правим няколко специални скенера и хиляди изследвания, за да се отървем от него. Сега пиша само , за да те предупредя и използвам едни специални предпазни ръкавици, през който не могат вече да ме инжектират. Ако искаш и на теб ще ти ги кажа, не са скъпи, но ако посещаваш форумите е добре да ги ползваш.

Знам, че ме следите админи, ама този път няма да ви се дам лесно.

Сериозно Валери, отивай да се изследваш.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто от любопитство ама на мен защо не ми е излизал тоя надпис ! ?

И каква е тая работа дето трябва да си пишеш с администрацията. Мене до сега не ми се е налагало и едва ли ще ми се наложи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте господине,

вие като почетен потребител, явно взимате някаква комисионна, за да сте твърдо стоящ от другата страна - на бариерата !

Това не ме учудва, тъй като съм сигурен че в сайта има поне 10 човека платени "глашатаи" на корумпираната ви система !

На мен като потребител, не може след като желая да се свържа с администрацията на форума,

да ми излиза на екрана, "нахалния" надпис:

"Вашият ключ , използуван за идентификация е блокиран"

Валери, аз като почетен потребител имам специален ключ за идентификация наречен "Ключ за идентификация на почетни потребители" и с него се свързвам с администрацията на форума. Явно твоя ключ е блокиран. Според мен трябва да се свържеш с Комисията за защита на потребителите, която защитава обикновени потребители като теб и да им кажеш за ключа. С тяхно съдействие можеш да си издействаш нов ключ или да разпоредят да ти отблокират сегашния ключ за да можеш и ти да се свързваш с администрацията на форума. Защо трябва да ти блокират ключа, аз това не мога да разбера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще използвам само 4 думи:

Господине, много сте сдухан.

Всичко добро Ви желая.

Ще използвам само 4 думи:

Господине, много сте сдухан.

Всичко добро Ви желая.

Явно и вие сте от " групата на Шаро" - платените "клакьори" !

Обществото ни е "задръстено" с тях !

Ммм да Валери имаш сериозен проблем.Предполагам форумната системата се държи от сериозна тайна служба, за която никой не е чувал. Преди време с няколко колеги тук от форума заподозряхме за подобен проблем и се опитахме да ги разконспирираме, но за съжаление имат стабилни връзки и това се оказа невъзможно. Тогава поне успяхме да научим, че  администраторите ползват някаква нова нано технология и когато посещаваш и пишеш във форума, някак успяват директно през клавиатурата да ти инжектират био-чип в пръстите на ръцете, който след това те следи къде ходиш, какви места посещаваш. С какво се храниш, кога спиш и т.н. Мери кръвно, пулс, захар и каквото се сетиш. Чипа е почти неоткриваем. Наложи се да си правим няколко специални скенера и хиляди изследвания, за да се отървем от него. Сега пиша само , за да те предупредя и използвам едни специални предпазни ръкавици, през който не могат вече да ме инжектират. Ако искаш и на теб ще ти ги кажа, не са скъпи, но ако посещаваш форумите е добре да ги ползваш.

Знам, че ме следите админи, ама този път няма да ви се дам лесно.

Сериозно Валери, отивай да се изследваш.

Бре -ее -ей, още един вълк в стадото, облечен в "овча кожа" !

Тежко и горко на нас простодушните овчици, чака ни само стригане и доене !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.