Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Трябва ми ново захранване до 500w. Процесора ми е Атлон Х4 760к, видео картата е ГТХ 750. Под товар пс- то не минава 300w така, че повече не ми е необходимо. За сега съм се спрял на EVGA 430W 80+ и Corsar CX 430 V2, но не разбирам много от захранвания и очаквам вашите препоръки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/kompyutarno-zahranvane-550w-fortron-raider-550-ID4U1ks.html#d35ad964ef

ако не ти е проблем,че е втора ръка.А и за в бъдеще ще ти върши работа ,ако решиш ъпгрейд с нещо по-мощно.или варианта с Евгата дето си избрал също е добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за 500 ватовата евга нещо да кажете, понеже тук Пловдив я намирам за 95 лв, а 430 вата е 89 лв. А за 10 лв разлика, не ми се занимава да поръчвам от никем и да чакам доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Евгата е добър избор (по-добър от Корсара) но най-доброто е Цветето от Емаг като и доставката ти е безплатна.

За съжаление е изчерпано та ако имаш възможност изчакай. Става дума за - SF-450P14XE - 81 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но цветето го имаше до вчера и докато се наканя да го поръчам, вече е свършило. В момента съм без компютър, понеже махнах стария кулер мастър, но мисля да изчакам 2-3 дни дано го пуснат пак. През това време събирам инфо и за други модели. А за въпросния Golden Flower преди малко прочетох, че бил с гадни китайски кондензатори и няма нищо общо със стария модел, който струва към 140 лв.

Редактирано от headoff___ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти пука дали са тайландски, китайски или смеска? Истината е че перката е по-евтина и липсва боята та проблеми няма.

Захранване с японски кондензатори под 100 лв. няма да намериш а със златен сертификат ще отиде минимум 150 лв.

http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SSR-450RT--450W/description.html

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да наистина за под 100 лв е перфектно. А някакво инфо за фортрона, който колегата по-горе е предложил? Гледам, че му дават 85% ефективност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай захранването SHARKOON WPM 500W V2 80 PLUS. Платката е CWT, същата както при Corsair CX500, но това е и модулно. Т.е. захранването е същото както Corsair CX500M, но е с много по-добра цена.

Снимки отвътре.

corsair-psu-efficiency,8-N-387815-22.jpg

4-630.2961125694.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то оставаше нещо с лепенка Корсар да не е с надута цена?  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За предпочитане ли е sharkoon-a пред евгата, понеже съм с телефона и не успях да му открия ревю? Също намерих и това : Sirtec-HPC 500-G12S BR 500w в емаг, като му дават 80% ефективност и бронзов сертификат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги днес взех 500 ватовата евга. Първите ми впечатления са, че захранването е почти безшумно. Ще видим как ще се държи по-нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.