Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Телефона ми с Андроид е на една седмица. Забелязах, обаче че при провеждане на разговор дисплея угасва. И така след приключване не мога да натисна слушалката за край. Защо според вас е така...слушала съм, че много хора имат този проблем при тази марка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Предполагам, че тел. е в гаранция. Направи reset на тел. (това влиза в гаранцията), ще ти направи телефона като нов, но ще ти изтрие всичко без контактите (ако си синхронизирал). Виж как се прави в YouTube, ако не се оправи го връщай.

П.П.- Виж тук:

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тел. е в гаранция. Направи reset на тел. (това влиза в гаранцията), ще ти направи телефона като нов, но ще ти изтрие всичко без контактите (ако си синхронизирал). Виж как се прави в YouTube, ако не се оправи го връщай.

Ресет това възстановяване на фабричните настройки ли е? ако е така вчера го направих, но проблема продължава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам проблем със сензора за близост. Възползвайте се от гаранцията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам проблем със сензора за близост. Възползвайте се от гаранцията...

Докато го използвах леко го надрасках , което означава, че няма как да го върна, освен сервиз.

Докато го използвах леко го надрасках , което означава, че няма как да го върна, освен сервиз.

как се прави ресет мякой може ли дами каже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова, че е надраскан панела на телефона не пада гаранцията. Поне аз като съм ползвал гаранция не са ми правили проблеми за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е нормално, какви гаранции, какви ремонти... Имаш такава настройка, която заводски е позволена... За да не натиснеш екрана докато говориш умишлено угасва... 

П.П. Всички хора имат този "проблем", ако не са променили настройките...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като приключи с разговора и отдалечи телефона от ухото си, екранът би трябвало да светне. Ако това не се случва, значи нещо не е както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е нормално, какви гаранции, какви ремонти... Имаш такава настройка, която заводски е позволена... За да не натиснеш екрана докато говориш умишлено угасва... 

П.П. Всички хора имат този "проблем", ако не са променили настройките...

Добре, тогава за да променя това в настройките какво трябва да направя, след като казвате, че това са заводски настройки?

След като приключи с разговора и отдалечи телефона от ухото си, екранът би трябвало да светне. Ако това не се случва, значи нещо не е както трябва.

Даже да говоря с високоговорител, без да слагам тела на ухото положението е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега в крайна сметка нормално или не е описания проблем. Ще помоля за отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, де! За какво е този форум след като не се намира решение на проблема! Един казва така, друг точно обратното. То е ясно, че ако не е едното, ще е другото! А коя е истината все пак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз ползвам Allview AX4 nano . Моето устройство няма сензор за близост. Когато отсрещната страна вдигне и екрана изгася, когато искам да затворя натискам бутона за заключване на екрана, екранът светва и затварям.

Това го пиша, защото сте написали,че много хора имат същия проблем при тази марка. Просто някои от моделите нямат такъв сензор.

Редактирано от g060dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че натискате бутона чрез който се спира телефона при продължително натискане? Значе на телефона му няма нищо, просто така е устроен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че натискате бутона чрез който се спира телефона при продължително натискане? Значе на телефона му няма нищо, просто така е устроен?

Да, за този бутон става въпрос. При моето Allview е така, просто така е устроено. За вашия модел не мога да кажа със сигурност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами то и аз така правя просто не виждах друг начин. А сега и като добавя при последния разговор ,че телефона блокира и нямаше как да затворя,това вече прекалено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така обяснява Ви се, че телефона е така устроен и това е НОРМАЛНО, какво повече искате или очаквате абсолютно всички отговорили да са на едно и също мнение, защото ако е тека е невъзможно... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре но нормално ли е да блокира след край на разговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново няма отговор? Значи да блокира след край на разговор е нормално! Ок съгласна съм, телефона така е устроен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре но нормално ли е да блокира след край на разговор

Какво имате предвид под блокира? Не се включва дисплея при докосване на екрана А се включва дисплея само при задържане на някое от (хардуерните) копчета (например това за вкл. и изкл. на телефона).

Ако това сте имали предвид, вече са ви отговорили правилно на въпроса, че смартфона е много нисък клас и няма сензор за близост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах направи ли reset както аз съм ти показал, ако си направил, значи такъв ти е тел. и следващия път си купи свестен и престани да ни занимаваш с глупости.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имате предвид под блокира? Не се включва дисплея при докосване на екрана А се включва дисплея само при задържане на някое от (хардуерните) копчета (например това за вкл. и изкл. на телефона).

Ако това сте имали предвид, вече са ви отговорили правилно на въпроса, че смартфона е много нисък клас и няма сензор за близост!

Блокира...означава, че всичко блокирва, т. Е каквото и да натискаш, било дисплей, било копчета отстрани за спиране,,,нищо не реагира. Трябва да се отвори тела, да се махне батерията и пак да се сложи и тогава тръгва. Не го прави всеки път, но все пак го прави.Това е! И да глупости са за някои, но за мен не са защото го купих преди 10 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блокира...означава, че всичко блокирва, т. Е каквото и да натискаш, било дисплей, било копчета отстрани за спиране,,,нищо не реагира. Трябва да се отвори тела, да се махне батерията и пак да се сложи и тогава тръгва. Не го прави всеки път, но все пак го прави.Това е! И да глупости са за някои, но за мен не са защото го купих преди 10 дни.

Ако е закупен от ония смотани румънци от еМаг го връщай. Вземи си паричките ,добави още малко и си вземи нещо свястно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е закупен от ония смотани румънци от еМаг го връщай. Вземи си паричките ,добави още малко и си вземи нещо свястно.

То освен в емаг, къде другаде такива китайски боклуци ще се намерят... 

Телефона ти далеч е от това, което си се надявала, а и все пак смартфон за 85 лева  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе те че чарковете му са китайски но се води мамалигарски бранд. Заводът е при комшиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай го върнете, и се възползвайте от гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.