Премини към съдържанието
FD GOD

Как да стигна до втора английска езикова гимназия(София)?

Препоръчан отговор

Как да стигна до втора английска езикова гимназия?С какъв градски транспорт ще мога да се придвижа до нея,ако се намирам например в района на студентски град или пък тръгвам от някоя метро станция,няма значение коя?Конкретно ме интересува блок 91,но разбрах че той се намира срещу тази езикова гимназия и затова,ако някой знае как да се придвижа до там с градския транспорт,нека да сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно ще ти се помогне като не си казал къде се намираш :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да стигна до втора английска езикова гимназия?С какъв градски транспорт ще мога да се придвижа до нея,ако се намирам например в района на студентски град или пък тръгвам от някоя метро станция,няма значение коя?Конкретно ме интересува блок 91,но разбрах че той се намира срещу тази езикова гимназия и затова,ако някой знае как да се придвижа до там с градския транспорт,нека да сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има няколко начина: с метрото слизаш на европейски и хващаш 102. След около 3-4 спирки слизаш на спирка "ж.к. Иван Вазов". Като цяло тази спирка е най-близката до училището. Иначе другите автобуси, с които също ще стигнеш до тази спирка са 76 и 74. Ако не искаш с автобус - слизаш на станция НДК и хващаш трамвай 1 или 7 и слизаш отново на същата спирка(1-цата съм сигурен, че спира там, за 7-цата трябва да повървиш малко). 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много! А може ли някой да сподели,къде има office one superstore,който да е възможно най-близко до някоя метростанция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като слезеш на станция "Джейм Баучер", излизаш от дясната страна на станцията (бул. Черни връх). Т.е откъдето идва влака(Европейски съюз). Вдясно ще видиш една голяма сграда Боду-СОД, там някъде имаше офис, но не съм сигурен точно къде е и дали вече го има. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате компютри, имате интернет, но не ги използвате пълноценно.

В БГ мапс отдавна има важни обекти като хранителни магазини от големите вериги, офиси на Офис 1, каси на мобилни оператори, банкомати и т.н.

Търсят се и показват маршрути от и до самия обект и има още куп полезни функции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.