Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте преди 4 дена ми подариха лаптоп Toshiba A300 които си работи безпроблемно със 2 ядрен интерл 2х1.80 хгц 2х512 рам ддр2 и 160 гб сата хард. След преинсталация понеже беше на НЕбългарски забелязах,че си е топличък като баницата на баба :) и реших да го отворя и почистя и за мое учудване забелязах,че е с външно сменяемо видео и така за набързо направих малък ъпгреид със Intel 2x2,40 ghz 4 gb ddr2 ram 250 gb HDD и тука ми е трудната част със настолните машини и части съм на ти но не ис мобилните видеокарти (тип интерфеис,съвместимост и пр.).......въпросът ми е мога ли да си сложа някоия която да е 128 бита понеже сегашната е 64 и доста спъва в игри които са :
CS-GO
Insane 2
GRID
grid 2
spin tire 2014
FarmingSimulator2013
CS Source
Лимит в цената за видеокарта няма ....

Редактирано от Gazara Gazarov Gazara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безмислен upgrade дори и да може да стане. Лаптопа не става за игри и ще продължава да грее, докато умре. Ако искате да играете игри просто си вземете стационарна машина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте преди 4 дена ми подариха лаптоп Toshiba A300 които си работи безпроблемно със 2 ядрен интерл 2х1.80 хгц 2х512 рам ддр2 и 160 гб сата хард. След преинсталация понеже беше на НЕбългарски забелязах,че си е топличък като баницата на баба :) и реших да го отворя и почистя и за мое учудване забелязах,че е с външно сменяемо видео и така за набързо направих малък ъпгреид със Intel 2x2,40 ghz 4 gb ddr2 ram 250 gb HDD и тука ми е трудната част със настолните машини и части съм на ти но не ис мобилните видеокарти (тип интерфеис,съвместимост и пр.).......въпросът ми е мога ли да си сложа някоия която да е 128 бита понеже сегашната е 64 и доста спъва в игри които са :

CS-GO

Insane 2

GRID

grid 2

spin tire 2014

FarmingSimulator2013

CS Source

Лимит в цената за видеокарта няма ....

и преди всичко ще ти кажа лаптопите не са за игри а ето щом със настолните машини и техните части си на ти какво чакаш взимай си настолен компютър какъв е смисъла да проваляш живота на един лаптоп 

Редактирано от Vanquisher (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безмислен upgrade дори и да може да стане. Лаптопа не става за игри и ще продължава да грее, докато умре. Ако искате да играете игри просто си вземете стационарна машина.

Стационарен имам със достатъчна тяга ;) но когато съм нощна смяна се събираме пичовечето пичове и Аз съм AFK иначе на 3 дена една вечер работи и след това 3 дена и 2 нощи си почива а за през лятото ще си гние от почивка :D за това питам :)

ЕДИТ:

След почистването и дори с по-мощният процесор е е доста по хладен

Редактирано от Gazara Gazarov Gazara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стационарен имам със достатъчна тяга ;) но когато съм нощна смяна се събираме пичовечето пичове и Аз съм AFK иначе на 3 дена една вечер работи и след това 3 дена и 2 нощи си почива а за през лятото ще си гние от почивка :D за това питам :)

ЕДИТ:

След почистването и дори с по-мощният процесор е е доста по хладен

Дори да стане този upgrade нова видеокарта ще ти излезе доста скъпо. Трябва да я търсиш втора употреба, рисковете там са за твоя сметка. Дори и да е хладен, след като го натовариш с една игра за 7-8 часа температурата ще скочи доста. Освен това с този 160 гб хард диск няма да може да играеш добре. Трябва и SSD да си купиш. Прекалено много пари започват да се наливат в остаряла машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е да ми посочите коя видеокарта ще ми стане (линк към нея) реално нова едвали се намира втора ръка да е дори не е проблем харда споменах е 250 гб не ми трябва повече благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е да ми посочите коя видеокарта ще ми стане (линк към нея) реално нова едвали се намира втора ръка да е дори не е проблем харда споменах е 250 гб не ми трябва повече благодаря :)

Ето ти информация за твоето питане. Така като гледам не е за препоръчване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.