Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Предстой и ми закупуване на такова SSD втора употреба съвсем скоро, та ако сте имали или имате такова, ще ми е много полезно да разбера как се държи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми зависи от цената преди всичко и от износването му ! На каква стойност са му записаните в момента байтове ? Ако е пеленаче и диагностичната програма го дава Ок вземай го.

Определено си заслужава да се замени с изоставащите по скорост механични хард дискове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма как да я получа тази информация преди да го взема. Но пък имам 6 месеца гаранция, а и цената е перфектна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма как да я получа тази информация преди да го взема. Но пък имам 6 месеца гаранция, а и цената е перфектна.

6 месеца гаранция според мен не са достатъчни.  :(

Колкото и цената да е перфектна минимум 400-500лв. ще е според мен (може и да повече). Все пак не са малко пари... Ако имаш възможност му тествай всичко (цикли, запис/четене). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да кажем, че е долната граница на 200лв :) Дам задължително ще ги тествам след като ми падне в ръцете.

SSD-то няма да се ползва за системно, а за склад за игрички че старото не стига вече. Така че писането ще е значително по-малко от четенето по него и мисля ако не е съвсем припаднало ще издържи доста време.

Редактирано от Pa7he71c (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.