Премини към съдържанието
SoB13skY

Как да подкарам една от двете видео карти.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели. Имам следният проблем. На скоро преинсталирах лаптопа и в момента лаптопа ми чете и двете видео карти (вградената Intel) и външната AMD Radeon HD 8570. В момента ми чете вградената която е по слабата,а искам да чете тази на AMD . Въпроса ми е има ли как да подкарам да работи с AMD а не със Intel-a? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип когато трябва по-голяма графична мощ автоматично трябва да се сменя от вградената Intel на AMD-то.  :rolleyes: Инсталирал ли си драйверите на AMD-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е инсталирано,но сега примерно инсталирах новият PES2015 и ми изписва,че ми чете  Intel картата и че играта я чете като bad...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В драйвера трябва да има режими за ''работата'' на AMD-то.Трябва да има едно подменю ''switchable graphics'' или нещо подобно.И там има режими за батерия и на зарядно.И двете ги направи на ''maximize high perfomance'' или нещо подобно...

Да, точно за това говорех!  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.