Премини към съдържанието
ZaKoNa

Проблем с фифа 14 след преинсталиран Уиндоус.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,предварително се извинявам ако темата не е за тук,наскоро имах проблеми с харда и след като го смених инсталирах на ново Уиндоус 7 (64 битов) и всичко си върви сравнително добре с изключение на единствената игра която играя Фифа 14.На предния Уин. съм я инсталирал десетски пъти заради разни модове и винаги си ми е тръгвала без проблеми,а сега след като опитах какви ли не версий става едно и също,а именно след стартирането и просто ми изписва Фифа 14 спря да работи.За тест инсталирах някои доста по мошни игри и те си тръгват без проблем.Единственното което ми хрумва,че може да е от версията на Уин. затова реших да ви питам дали наистина може да е от това да знам дали да се занимавам с преинсталации отново и отново.

Untitled.png

Редактирано от ZaKoNa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами спря да работи! Това какво общо има с операционната система? Проблема ти по скоро е, че нещо не си инсталирал играта както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами спря да работи! Това какво общо има с операционната система? Проблема ти по скоро е, че нещо не си инсталирал играта както трябва.

Ами аз точно това обясних,че много добре знам как се инсталира,то дори пробвах една версия която е само с инстал без кракове и прочие и пак същото.А относно версията на уина е просто предположение,защото пак казвам преди ми вървеше без проблеми,а съм я преинсталирал не веднъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа някакъв неправелно инсталиран файл от С++,след като го изтрих и я преинсталирах вече върви но излезна друг проблем.Играта ми тръгва на резолюция 800х600 без проблем,но като сменя на която и да е по висока отново ми изписва,че спря да работи и като върна пак на ниската резолюция отново тръгва.Не мога да повярвам каква мъка за да подкарам тая игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.