Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер!

Извинявам се ако тук не е правилната тема, но съм нова :д

Искам да помоля за съвети и мнения за хотели, които имат ресторанти с градина, защото да няма "искам да скачам от терасата, защото съм пиян".

Ние сме малък випуск и си търсим място, където да е хубаво, приятно, да може да се пуши, храната да не е стара... :д

Харесали сме Хотел Хилтън (Ресторанта им с градина "Сезони") и Гранд Хотел София (Зала "София"). Мнения? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2016-та ли

от сега ли се правят резервации малеее

:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да...което е много глупаво. Не знам кой го е измислил, но това е положението :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да...което е много глупаво. Не знам кой го е измислил, но това е положението :д

глупаво е защото в последствие през тази една година до тогава може да си промените мнението, да си изберете нещо друго, много по-добро ама... при положение че вече сте си направили избора съответно и резервацията вече сте в мат

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

глупаво е защото в последствие през тази една година до тогава може да си промените мнението, да си изберете нещо друго, много по-добро ама... при положение че вече сте си направили избора съответно и резервацията вече сте в мат

:P

Абсолютно съм съгласна.

Все пак някакви мнения за хотели?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Yvan Sergeev
      1/ прибиране на  дрешките с къс ръкав и къси панталонки и обувките с дупки
      и изваждане на есенно-зимните вълнени дрехи 
      2/  не инвестирайте в ябълки цената ще падне под лев килото.

3/ може инвестиция в тикви 
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от Martin LN
      Здравейте! Имам идея в главата си, която мисля да я споделя с хората тук, които са готови да ми помогнат. В момента имам Huawei p8 lite, купен преди 2 години и скоро ще бъде продаден. Въпросът ми е...дали iPhone7 си заслужава за парите или някой друг телефон от който вие сте впечатлени...Аз засега съм наблегнал главно на iPhone седмицата, защото доста ги харесвам, но не съм имал Apple продукт от 2-3 години вече. Разполагам не с повече от 1000лв. даже и по-малко и мисля, че този телефон е добър. Моля помогнете и дайте мнения за този телефон и за други също! Чудя се дали от OLX си заслужава да си взема, защото не държа да е изкрящо нов, а там цената е поне 20-30% по-ниска. Моля Ви помогнете ми, Благодаря предварително!

П.С. Телефонът го използвам главно за слушане на музика, ровене в нета(без ФБ) и доста играене на игри, ама тежки игри :Д и гледане на клипове в YouTube!
    • Гост
      от Гост
      Здравейте. Отдавна не съм влизала тук. Имам питане, надявам се да се види ли от хора, които разбират. Един луд хакер ме следи от известно време. Както компютъра, така и телефона ми. Инсталирах си spyhunter на компютъра, а телефона го връщам към фабричните настройки, за да шкартирам програмката, с която ме следи. Spyhunter откри червей на компа, изтрих го. Това достатъчно ли е като защита и възможно ли е да ми качи пак шпионски програми, без да разбра и без да бъдат отчетени от притовошпионската?  
    • от Nikola Hristov
      Здравейте,
      Идните дни ще получа от приятел сума в размера от 2000 лв. с цел да си изградя настолен компютър. Предварително искам да информирам, че моите знания относно хардуер, пък и софтуер, са доста минимални, което може да звучи доста иронично, имайки се предвид, че нон стоп съм на компютъра си (в момента лаптоп), играейки игри.
      Единственото, което знам откъм лични претенции е, че бих искал видео карта с 8GB видео рам, и 16GB рам. Смятам, че и двата компонента могат да се вместят в бюджета заедно с всичко друго, но моля да ме поправите ако греша. Нямам нужда от периферии, тъй като разполагам с мишка и клавиатура Bloody, и слушалки Razer Kraken Pro. В бъдеще смятам да купувам нови слушалки и микрофон поотделно за стриймване, но това ще стане на доста по късен етап.
      Също така нямам претенции и за магазини, тъй като не разбирам кой какви цени и какво качество предлагат, затова разчитам на вас и относно това.
      Машината ще се ползва най-вече за игри като се надявам да ме издържи за най-новите заглавия идните 5 години поне, но се надявам вие да кажете колко възможно е това спрямо бюджета. Тъй като в момента съм с лаптоп, използвам телевизора си като монитор. Ще продължа да го ползвам, тъй като предпочитам да си вложа целия бюджет във възможно най-добрата машина, вместо да трябва да отделям и за монитор. Телевизорът е Samsung Full HD 32'' 1920x1080.
      Идеалният вариант ми е да е с течно охлаждане, тъй като съм чувал, че е най-добрия вариант, но също така и най-скъпия затова се надявам да ме посъветвате дали си заслужава за сметка на други компоненти. Това колко е тих не ме бърка особено, защото съм на слушалки постоянно и го изключвам вечер. Откъм марка също нямам предпочитания, защото не разбирам, чувал съм, че ATI и NVIDIA са общо взето еднакви само дето NVIDIA са по-скъпи. Не държа на огромен хард диск. Даже възможно най-тънко да мина там, защото по повече от 1-2 игри нямам инсталирани наведнъж, просто не ми е навик и не виждам смисъла. Снимки/музика не пазя на компютъра, а филми трия веднага щом ги изгледам. Не ми трябва CD/DVD или записвачка (нима не ползват всички вече флашки и "the cloud").
      Относно овърклока, това вероятно звучи доста глупаво и се надявам да сте умерени с бъзиците, но не знам какво точно означава това, но знам, че го искам, защото прави компютъра по-бърз(???).
      Благодаря предварително за каквато и да е информация!
      Надявам се, че бях достатъчно изчерпателен.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.