Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер!

Извинявам се ако тук не е правилната тема, но съм нова :д

Искам да помоля за съвети и мнения за хотели, които имат ресторанти с градина, защото да няма "искам да скачам от терасата, защото съм пиян".

Ние сме малък випуск и си търсим място, където да е хубаво, приятно, да може да се пуши, храната да не е стара... :д

Харесали сме Хотел Хилтън (Ресторанта им с градина "Сезони") и Гранд Хотел София (Зала "София"). Мнения? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2016-та ли

от сега ли се правят резервации малеее

:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да...което е много глупаво. Не знам кой го е измислил, но това е положението :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да...което е много глупаво. Не знам кой го е измислил, но това е положението :д

глупаво е защото в последствие през тази една година до тогава може да си промените мнението, да си изберете нещо друго, много по-добро ама... при положение че вече сте си направили избора съответно и резервацията вече сте в мат

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

глупаво е защото в последствие през тази една година до тогава може да си промените мнението, да си изберете нещо друго, много по-добро ама... при положение че вече сте си направили избора съответно и резервацията вече сте в мат

:P

Абсолютно съм съгласна.

Все пак някакви мнения за хотели?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте искам да си купя нов Телефон но незнам какъв да си избера за това исках да попитам и вас за вашето мнение кой телефон бихте ми препоръчали Huawei Mate 20 Pro Samsung Galaxy Note 9 Motorola One Nokia 8.1 това са едни от моделите но разбира се може и да си избера и други модели кажете си вашето мнение цената няма значение благодаря предварително
    • от loranst looa
      Здравейте от известено време се замислям за идеята да стартирам собствен малък бизнес искам да открия павилион за дюнери и палачинки и да назнача човек професионалист който да ги приготвя и продава знам че ще трябва да извадя един куп документи от различни държавни институции , но все пак искам да пробвам за това моля за насоки какви стъпки трябва да се предприемат . Освен това най- важното което ме интересува каква е приблизителната сума, която ще трябва да вложа за да стартирам това начинание и каква е възвръщаемостта в рамките на едни месец дали може да се избие направената инвестиция ? Или по точно ако мога да формулирам въпроса си като направим разбивка на разходите по кое колко ще трябва да инвестирам ? Друго нещо което ме интересува дали мога да кандидатствам по програма от еврофондовете за стартиране на малък и среден бизнес ? Моля ако някой има опит с точно този тип бизнес да сподели впечатленията си необходими са чисто практически съвети от хора които наистина са се занимавали с подобна дейност . Благодаря ! 
    • от Yvan Sergeev
      1/ прибиране на  дрешките с къс ръкав и къси панталонки и обувките с дупки
      и изваждане на есенно-зимните вълнени дрехи 
      2/  не инвестирайте в ябълки цената ще падне под лев килото.

3/ може инвестиция в тикви 
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от Martin LN
      Здравейте! Имам идея в главата си, която мисля да я споделя с хората тук, които са готови да ми помогнат. В момента имам Huawei p8 lite, купен преди 2 години и скоро ще бъде продаден. Въпросът ми е...дали iPhone7 си заслужава за парите или някой друг телефон от който вие сте впечатлени...Аз засега съм наблегнал главно на iPhone седмицата, защото доста ги харесвам, но не съм имал Apple продукт от 2-3 години вече. Разполагам не с повече от 1000лв. даже и по-малко и мисля, че този телефон е добър. Моля помогнете и дайте мнения за този телефон и за други също! Чудя се дали от OLX си заслужава да си взема, защото не държа да е изкрящо нов, а там цената е поне 20-30% по-ниска. Моля Ви помогнете ми, Благодаря предварително!

П.С. Телефонът го използвам главно за слушане на музика, ровене в нета(без ФБ) и доста играене на игри, ама тежки игри :Д и гледане на клипове в YouTube!
  • Дарение

• Добави ново...