Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, можете ли да ми помогнете в избора на телефон. Имам ограничен бюджет - 370 лв. Искам телефонът да бъде с по-голям екран, горе-долу хубава камера. Телефонът ще го използвам за разговори, социални мрежи, нищо кой знае какво. Ако може да е и с малко по-издържлива батерия.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Motorola Moto G2

ASUS ZenFone 5 (A501CG)

Lenovo A6000

XIAOMI Redmi 2 или да го купиш от тук по-евтино Xiaomi RedMi 2 + MiKey + Pistons + Flip Case + Screen Protector - 290лв + доставка около 10лв (има гаранция в България)

Xiaomi RedMi Note 4G DualSim - 2GB - 360лв + доставка около 10лв (има гаранция в България)

най-много си заслужава Xiaomi Note.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

С подобни предложения можеш да омайваш пасивни селски гомики.

Motorola Moto G2 - батерия болна от анорексия,  1GB оперативна памет е мизер, беззъб дизайн, дървена цена.

ASUS ZenFone 5 - устрем към музея, самобитен дизайн, разделящ на ярки и отблъскващи привърженици с куц процесор на интел. Софтуерната обработка на снимачката намирам за престарано насиране на цветовете. Батерия преживяла диета, допотопен андроид. И това убожество за  389лв!?

Lenovo A6000 - Lenovo сами произвеждат екраните си, разбирай посредствени. Камерите им са на същия китай-OV, разбирай най-евтините, най-посредствените. Компенсация идва дизайна и фирменото обкръжение.

XIAOMI Redmi 2 - отживелица за 400лв, с опит за втори живот. Вградена памет - 8 GB, 1 GB RAM е самата скромност, а 4.7-инчов дисплей е нацелен за хора с микроскопично зрение.

Profruit класация Телефон до 370 лв

На трето място Alcatel TCL M2U

Процесор 8-ядрен MTK6752M (1.5 GHz) x64

Видео Mali-T760MP2

RAM/ROM 2GB/16GB

5.5 инчов HD екран (без защита)

3500мАч батерия

13Mpxl Sony IMX 214 камера

Andoid 4.4 LeWa

цена 190$

На второ място Lenovo K3 Note

Процесор 8-ядрен MTK6752 (1.7 GHz) x64

Видео Mali-T760MP2

RAM/ROM 2GB/16GB

5.5 инчов FHD екран (без защита)

3000мАч батерия

13Mpxl Sony RX Exmor камера

Andoid 5.0

цена 176$

На първо място Meizu M2 Note

Процесор 8-ядрен MTK6753 (1.3 GHz) x64

Видео Mali-T720

RAM/ROM 2GB/16GB

5.5 инчов FHD екран от Sharp Corning Gorilla® Glass 3 с олеофобно покритие

3100мАч батерия от Sony

13Mpxl Samsung камера (с намек от Galaxy S4)

Andoid 5.1

цена 189$

8156305e.jpg

Този апарат излезе на 2 юни и прогнозите са че ще издуха всичко по пътя си в бюджетния сегмент. Убиец екран, качествена камера, пунт-дизайн на  iPhone 5c в четири разцветки, силна батерия, с залог на последна версия андроид. Умишлено е занижен процесора, за да не се конкурира с първия M1 Note или топовия MX4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е перфектния телефон за теб до 370лв който се продава тук в България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo A6000 за около 300 лв (свободна продажба) + предпазни аксесоари.

Мисля, че от социална гледна точка ще символизира "разумен избор"

При питанията за десктоп конфигурации се е наложило изискването да се посочва за какво ще се ползва, в къщи.

Телефонът се ползва повече в социално обкръжение и идентификацията с продукта е много по- дълбока.

Ако марката Леново е разпознаваема в конкретния случай, това е телефона - долу-горе камера, батерия на ниво, с малко по- добър процесор, лек, с 5" екран с прилична резолюция.

Moto-то няма български. Имам такъв и добре, че е с як интернет и успявам да правя повече неща с него от обкръжението ми, та не ми се смеят много :)

Редактирано от MicraNT (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо място Meizu M2 Note

Процесор 8-ядрен MTK6753 (1.3 GHz) x64

Видео Mali-T720

RAM/ROM 2GB/16GB

5.5 инчов FHD екран от Sharp Corning Gorilla® Glass 3 с олеофобно покритие

3100мАч батерия от Sony

13Mpxl Samsung камера (с намек от Galaxy S4)

Andoid 5.1

цена 189$

8156305e.jpg

Този апарат излезе на 2 юни и прогнозите са че ще издуха всичко по пътя си в бюджетния сегмент. Убиец екран, качествена камера, пунт-дизайн на  iPhone 5c в четири разцветки, силна батерия, с залог на последна версия андроид. Умишлено е занижен процесора, за да не се конкурира с първия M1 Note или топовия MX4.

Profruit, този Meizu наистина ме заинтригува, откъде може да се купи обаче, в България не го намирам никъде а и едва ли ще е на цена от 189 долара. Дай сайт който го продава и приема плащане с Paypal. В Ebay го няма телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Profruit, този Meizu наистина ме заинтригува, откъде може да се купи обаче, в България не го намирам никъде а и едва ли ще е на цена от 189 долара. Дай сайт който го продава и приема плащане с Paypal. В Ebay го няма телефона.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-Note2-4G-LTE-Cell-Phones-Android-5-0-MTK6753-Octa-Core-2GB-ROM-16GB/32363538689.htmlЗаповядай.. (Плащанията от PayPal не се приемат, но се приемат банкови трансфери и директни извлечения от кредитна/дебитната карта).

Редактирано от Р. Иванов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като го поръчам от там ще работи ли с бг сим карти или трябва някакво отключване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като го поръчам от там ще работи ли с бг сим карти или трябва някакво отключване?

Телефоните от там никога не са заключени към оператори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.