Премини към съдържанието
sakuraki

Acer aspire v3-771g изключане на моменти и рестарт

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера реших да си сменя клавиатурата на лаптопа, защото старата не работеше както трябва и имах проблеми. Поръчах новата, която е съвместима с лаптопа, разглобих го всичко ок, сложих я, но махнах само лепещето покритие където беше върху металната част. След сглобяване на компютъра не искаше да се стартира, натисна бутона за вкл чуе се само леко превъртане на перката и пак изгасва, свързах кабелите както трябва, но пак го прави. Също така и CD-то се чува едно "тутут" и пак се изключва. Ако някой има информация от къде може да идва проблемът, нека сподели! Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай тук дали си направил всичко както трябва. Каква е била причината да се смени клавиатурата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами когато сменям елементи обикновенно и рестартирам BIOS-а понеже понякога се случва да неразпознае новия компонент и започва да се държи странно. Ако не значи неси свързал нещо както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нямах интернет и не успях да пиша. Пробвах рестарт на биоса, всичко от този клип е свързано както трябва, отварях го 4 - 5 пъти, за да съм сигурен, но пак го има проблема. Получава се най - често когато натисна от дясната страна на тъчпада, около стрелките и веднага се изключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със старата клавиатура подобен ли беше проблема ,ако не, пробвайте с нея!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествах абсолютно всичко, но проблема продължава. Като натисна под стрелките (или стрелките малко по - силно) и се изкл веднага. Отворих го стегнах всичко връзки както трябва, но без ефект. Със старата клавиатура го нямаше този проблем, но сега не е при мен и не мога да тествам. Мисля, че под стрелките се пада връзката за дънната платка или за харда, но не съм сигурен. И чат пат дисплея примигва в черно, чува се един звук (се едно се поставя флашка и се маха) и светва както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествах абсолютно всичко, но проблема продължава. Като натисна под стрелките (или стрелките малко по - силно) и се изкл веднага. Отворих го стегнах всичко връзки както трябва, но без ефект. Със старата клавиатура го нямаше този проблем, но сега не е при мен и не мога да тествам. Мисля, че под стрелките се пада връзката за дънната платка или за харда, но не съм сигурен. И чат пат дисплея примигва в черно, чува се един звук (се едно се поставя флашка и се маха) и светва както трябва.

Кое покритие си махал и откъде? Може да окъсява нещо и от там да ти се изключва лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.