Премини към съдържанието
streleca_stz

Android Lollipop за Galaxy SIII NEO?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да попитам дали някога ще можем да видим близката на тези от нас, които притежава SIII NEO? До колкото съм запознат Samsung имат практиката след пускането на дадена серия да имат 18-месечна поддръжка, след което се прекратява. Вярно е, че SIII не е най-новата версия от поколението Galaxy, но NEO е пуснат след S4 и при това беше първата серия от телефони, която се сдоби с Android 4.4. Та въпросът ми е дали някои е чувал нещо за ъпгрейд на софтуера за тези телефони, защото аз след проверка в Интернет получавам доста противоречиви отговори.

Телефонът ми не е вземат през мобилен оператор, така че май ако все пак има наистина обновление трябва да го получа преди тези от операторите? Или аз съм нещо в грешка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ще си остане с 4.4, не ми се вярва да има ъпгрейд до 5. Иначе може да се инсталира близалката, но само с къстъм ROM (CM 12 примерно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз обмислям точно това да правя, но се притснявам да не оплескам нещо с така нареченото "руутване" на устройството. В крайна сметка реших да попитам директно Самсунг България, които току що ми отговориха, че по принцип първоначално е било взето решението да се обнови само до 4.4, но в момента се обсъждало дали да се обнови и до най-новата версия. Надявам се да пуснат наистина официален резлийз, защото по Интернет мненията на хора, които ръчно са ъпгрейднали до нея дават само позитивен фийдбек (освен проблем с камерата и че не работи втората сим карта /за серията телефони с две сим карти/) Предполагам обаче, че този проблем е защото самият ROM е правен от потребители, а не екипа на Самсунг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.