Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с един от драйверите на лаптопа ми Acer Aspire E15 model:E5-511-C619 драйвер за Win 7 64-bit ще прикача и снимка на самия драйвер :) дано някой ми помогне,благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е драйвера? Може да инсталираш тези който са за Windows 8.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако лаптопа работи без въпросният драйвер, се възползувайте от съвета: "Едно нещо, когато работине го ремонтирай".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм със съвета работи без проблем но при всяко вкл.почва да сканира и да търси и ме дразни аз прикачих снимка явно не се вижда,сек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е драйвера? Може да инсталираш тези който са за Windows 8.

post-153547-0-10932900-1431080803_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай програмата AIDA или Speccy за да видим точно хардуера, който е непознат. В повечето случаи Windows дава грешна информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Niggaz дай ID   на драйвера,че по тая снимка нищо няма да намерим . Това със гаранция 95%  ти е драйвера за чипсета . Chipset_Intel_9.4.4.1006_...8x64_A.zip

Драйвера ти го намерих за точно 10 секунди  и го има на 1000 места. Сипи сега по една бира  като драмата приключи с хепиенд :)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е хардуерния индификатор : ACPI\80860F41

AlkatrazBG с удоволствие х2  ще ударим ама си ми далеко :D това не съм го пробвал ако потвърдите че е то,действам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
AlkatrazBG точно от същото място 5-6 неща,уж  са те и сопа, дано да го оправим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак пробвах и не става казва ми:Компютъра не можа да намери софтуер за вашето устройство :shock11:  ще изпадна в спихично разстройство  :clown:   трябва ли да инсталирам файла,защото го зареждам от му комп, дивайс ??? Ся ще сложа и програмата :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли DriveTheLife безплатна е и върши чудесна работа! Би трябало да ти реши проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам Driver Booster 2 от личен опит съм доволен от него. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пич драйвера ти е едно кирливо exe  което трябва да цъкнеш с мишката.  На всичкото отгоре е универсален за всички  марки  и модели лаптопи. От където и да го дръпнеш  се става за инсталация. Не му препоръчвайте тия умрели програми за драйвери,че ако омаже нещо ще ви  накарам вас да идете после да му преинсталирате лаптопа.

(International) ver. 9.4.4.1005 - HW Drivers

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете програми ги ползвам и аз съм доволен ама в случая не ми помагат,явно така ще си остане :( Благодаря на всички че се опитахте с каквото можете да помогнете да ви се връща,Благодаря отново !!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
AlkatrazBG благодаря ти много свалих го сега го инсталирах ще рестна и ще ти пиша като видя кво е станало ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

същата работа даже както каза 

AlkatrazBG работата се омаза  :clown:  ще го ползвам докато е наред и после преинстал и  каквото сабя покаже Благодаря отново за желанието да помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай това Download

Ако не стане през exe.-то .Дай на липсващия драйвер -дясно копче и посочи папката I2C

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега AlkatrazBG да ти го оправи, нали беше много загрижен с тези програми да не ти омажем системата, аман от псевдо разбирачи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.