Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, в момента съм с TP LINK TL-WN721N адаптер, който вече не работи добре. Губи връзка, драйвърът крашва през няколко дена и получавам сини екрани. Желая да закупя нов адаптер и за това ви моля да ми препоръчате такъв. Рутерът е TP LINK TL-WR841N, ако има значение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди седмица си взех от Е*маг на промоция TP-LINK TL-WDN3200, Dual-Band, USB за 23 лв Доволен съм, има доста добър обхват и поддържа добра скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Здравейте, в момента съм с TP LINK TL-WN721N адаптер, който вече не работи добре. Губи връзка, драйвърът крашва през няколко дена и получавам сини екрани. Желая да закупя нов адаптер и за това ви моля да ми препоръчате такъв. Рутерът е TP LINK TL-WR841N, ако има значение. 

За ориентир посочете максималната цена, която можете да дадете за адаптера. От евтините, но добри Ви препоръчвам WN722N, който е с външна антенка и е много удобен за целта. Вярвам, ще има и други предложения по вашият въпрос. Аз имам два такива и никога не съм имал проблем със връзката в цялото жилище. Друг подобен, но с 2 антенки е 822N, който е още по-подходящ заради факта, че е 300 мегабитов.

Посоченият от колегата TP-LINK TL-WDN3200 е отличен дори и с цената си.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-11_TL-WN823N.htmlС него ми показва с http://www.speedtest.net/ ,скорост на сваляне около 60 до 70 Mbps.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря ви за предложенията, спрях се на ето тези:

TP-LINK TL-WDN3200

TP-LINK TL-WN822N

TP-LINK TL-WN823N

Кой вариант от тези 3-те е най-добър? Колебая се между 822N и 823N, та ще се радвам да избера по-доброто с вашата помощ.

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WDN3200, но и другите ще свършат също добра работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Най- добрия вариант според мен ще бъде, ако се спрете на 822N с двете антенки за да имате добро покритие навред в жилището си. Не че другите са лоши. Аз се занимавам усилено с тези джижавки и този модел се държи отлично, където и да се намира рутера( тук се знае, че мястото на рутера трябва да се избере  някъде по средата в жилището, за да има по-добро покритие навред) Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли пък и аз го ползвам и не съм имал подобни на вашите проблеми , може да е дефектен  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли пък и аз го ползвам и не съм имал подобни на вашите проблеми , може да е дефектен  :(

Възможно е, но в моя случай през стая и коридор в панелка идва слаб. В крайна сметка се спрях на 822N с две антенки, отделно че е и с удилжител, което позволява да го приближа към рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.