Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте =) Налага ми се спешно да изтегля цяло предаване от Шоуто на Слави (независимо кое) и понеже не успях да намеря такова другаде, освен в официалния им сайт, трябва някак да го сваля от там.Открих тази тема във форума: 

https://www.kaldata.com/forums/topic/193750-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%BE%D1%82-voyo/page-2

И там е обяснено как да стане с програмата RTMPDUMP , но абсолютно нищо не разбрах. =D Попринцип не разбирам нищо от такива работи и имам нужда някой да ми обясни по - подробно (като за идиоти) какво да правя.Някъде в мненията в същата тема видях, че от сайта на шоуто може да се тегли и чрез Internet Download Manager , имам програмата, но и с нея не знам точно какво да правя.Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.