Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, въпросът ми е дали може да се добавят/премахват икони от падащото меню на Анроид 5.0. Моето меню е като на снимката, но на един приятел има едно допълнителна икона за инвертиране на цветовете, която се е появила след като включил функията от настройките. Има ли някаква програма или настройка, с която мога да добавям или премахвам иконите от падащото меню?
П.С Телефонът е thl t6s, по принцип е с Андроид 4.4.2, но го ъпдейтнах до 5.0, не е руутнат.

post-342112-0-38791700-1431158250_thumb.

Редактирано от Merkurial (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че имаше нещо такова в Developer Options. Последното се отключва като отидеш в Setting > About и щракнеш няколко пъти върху 'Build Number'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nedkych
      Здравейте. Проблема е следния, Дори след преинсталация с windows 10 pro/home, след инсталиране на драивери които съм изтеглил на ново от официалните саитове на дъно, графика. След вкючване на компа или стоене в аидъл по дълго време при опит да кликна на някоя икона от десктопа, иконите ту изчезват ту се появяват. Тази сутрин не го бях изключвал за вечерта и като седнах гледам, че сами примигват. Не-знам що за кофти бъг е това. Когато натисна Win+D или отворя нещо от старта, се оправят. По принцим от както съм със две ССД-та в раид 0 странни неща се случват ми се струва, но незнам дали е от това. Някои зблъсквал ли се е с този проблем, знае ли каква е причината. По принцип някои от нещата които правя след преинсталация са, задавам перформанс пауър план и изклучвам паркирането на ядрата със страничен софт. Конфигурацията на раида ми е по дефалт от дъното. Благодаря предварително и приятно изкарване на новата година.
    • от бат'начо
      Вероятно имам странен вкус за всичко (потвърдено от мои познати), но ... някак странни и "криви" ми се виждат всички актуални тенденции в иконостроенето и теместроенето. Faenza беше "морално остаряла" когато почна отчасти да ми харесва. И не мога да разбера и харесам сегашния минимализъм, вероятно никога няма да го харесам. Естествено, имам фаворит - xubuntu иконите, засега ми стига. Но кажете ми защо старите, добри, красиви и нормални икони не се котират? Толкова ли са податливи на модни тенденции тези, които ги правят. Или няма достатъчно реклама на някои "нормални", "като за хората".
      А песента си е чудесна и днес.
    • от slavcho hadjiyata
      Инсталирах си Firefox така:
      # cd ~

# tar xjf firefox-*.tar.bz2
      Мога да го стартирам само с Conzola:
      ~ / Firefox / Firefox
      Моля, помогнете ми да си инсталирам икона на Desktop за стартиране на LxPupTahr-15.05.
      Благодаря!

• от nedqlkow
      Здравейте ,
      попаднах в една изключително неприятна ситуация , която буквално ме изкарва извън нерви . Иконките на десктопа ми се подреждат в лявата част на монитора в момента , в който дам refresh или съответно изключа и включа лаптопът . Тъй като ползвам въпросната машина и за работа , имам доста неща , които са разпределени в различни части на десктопа за по-лесна ориентация . Пробвах различни методи да се справя с проблема , но абсолютно неуспешно , което ме навява на мисълта , че може да става въпрос за някакъв вирус , което е и причината да пусна темата тук . За да дам възможно най-голяма яснота , ще спомена какво съм пробвал до момента и кога се отключи въпросния проблем .
      Веднага след като се случи въпросния проблем , разрових търсачките и пробвах най-споменаваните решения . Проверих дали има тикче на auto arrange icons , но нямам такова . Пробвах със System Restore , отново абсолютно неуспешно . Проблемът се отключи непосредствено след сканиране с Avira и съответно почистване от вируси с въпросната антивирусна програма .
      Наистина ще бъда благодарен на този , който ми каже как да се оправя с този проблем , защото наистина ми спъва работата и ме забавя .
    • от iBonev
      Здравейте!

Днес, докато бях на работа ми хрумна идеята да си направя добре изглеждащ (бизнес) "подпис" в служебния имейл с информация за контакти като телефон, адрес, заемана позиция и т.н. Оформянето на текса е лесно, но ми се иска да поставя по една иконка с всяка информация. Например, пред стационарния телефон, иконка с такъв; пред мобилния с мобилен; пред адреса нещо свързано с локация, може би планета или нещо такова. Важното е и трите иконки да са от един тип, дизайн, вид или както се нарича, за да изглежда добре. До тук добре, но това намиране на иконка за стационарен, мобилен телефон и локация се оказаха проблем или ако ги има, то трябва за заплатя определена сума. Търся безплатни такива, добре изглеждащи, не непременно цветни, черно-бели също ме устройстройват. Бихте ли ми помогнали с намирането им при по-горе посочените изисквания?

Благодаря и лека вечер!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.