Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте имам lenovo thinkpad t410 и вчера ми хрумна да си кача някоя игричка , но когато ги стартирам казва че някои компоненти цветови компоненти не били съвместими, след което ирата тръгва, но след половеин минута ме изхвърля със съобщение че е възникнал проблем и windows щял да ме извести ако открие решение на проблема. 

Машинката не е лоша 

• Processor: Intel Core i5-540M (2.53GHz, 3MB Cache)
  • Memory: 4GB DDR3 RAM (2GB + 2GB)
  • Graphics: NVIDIA NVS 3100M with 256MB DDR3

,a играта е стара . Изискванията и са

CPU: Core-Duo 2.0 GHz

RAM: 1024 MB

Памет на Видео картата: 512 MB

Място на харда: 5000 MB 

Единственото , което ми хрумва е изискванията на видео картата, или пък евентуално ако създава проблем, че съм със 64 битов windows. Ако някой би могъл да помогне да си реша проблема сам ще съм благодарен.....

post-351671-0-09579200-1431171734_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че това е лаптоп и се опитваш да го комбинираш с игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все пак дай снимка на съобщението преди старта на играта,няма значение,че си с 64 бит. Уиндоус,може би наистина паметта на видеото да не стига.пробвай в БИОС-а да я увеличиш(shared memory).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам много от тези неща, но съм чувал че лаптопите не са за игри.... освен някои де. Но пък както виждате играта не е кой знае какво и даже старичка.... А иначе ми бяха казали че процесора можело да ми действа като видео карта или по-скоро да споделя памет т.е. това за което говори Емил, но нещо не успях да го намеря в биоса това.... Ако може още малко пояснения къде точно се намира това

Системното съобщение спря сега да ми излиза... сега изписва че се променяли някакви цветови конфигурации и ако искам да не ми го показва вече това съобщение.... 

post-351671-0-10400900-1431187039_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да не би да иска DirectX 9.0, а ти си с 11

https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=275

Свали, инсталирай,тествай играта.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Скоро си играх с тая GTA SA  и се опитвах да я подкарам на един лаптоп. Тръгна, но доколкото се сещам, имаше доста проблеми с контролите. Изобщо, торента явно не бе като хората, а аз нямах време да се занимавам. Просто смени играта.  А и тия торенти бяха бъкани с вируси. Нищо чудно антивирусната ти да трие някой файл. Провери и антивирусната какво е забранила. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.