Премини към съдържанието
KOCKAR

Проблем със подкарването на игра

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте преди бях пуснал тема за същият проблем но вече немога да я намеря та става въпрос за играта PES 2013 значи лаптопа е Acer Aspire 5551 знам че на лаптоп не се играе но от доста години си практикувам това на него та ако ще спирам късно е вече , става въпрос че преди време за даден период тази игра PES 2013 ми тръгна без никакви забележки като преди това имаше проблем с лагване,но един ден с майтапа си я пробвах и взе че тръгна после я изтрих след като мина известно време отново реших да си я сваля но сега вече играта не върви както преди твърде много лагване и както беше по преди. За сега мисля че работата е някой драйвър инсталирал съм този от диска на лаптопа оригиналният където е , но той не променя нещата проблеми с температурите лаптопа няма скоро го отваряхме да го чистим и всичко си беше перфектно не е и много наблъскан с програми от какво може да е незнам , кажете някой съвет.

П.С: Този проблем е и при PES 2010-2013 преди време си спомням 2010,11,12 ми вървяха без никакви проблеми 

Редактирано от Vanquisher (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнови драйверите си до най-новата дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали нямаш вируси и направи 1 тест на хард диска с Hiren boot CD за лоши сектори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.