Премини към съдържанието
Васил Христов

Скъсах си слушалките, дайте предложения за нови :)

Препоръчан отговор

Добър ден.

Преди 2 дена си скъсах слушалките по много глупав начин и ми трябват нови.
Бяха JVC HA-FX1X тапи и си бяха перфектни за това, което слушам - dnb, dubstep и всякаква електронна музика.
Но често падаха, понеже бяха с някаква особена форма за ушите. 
Трябват ми подобни на тях, ако е възможно с малко по-ясен и балансиран звук. Бих отделил 50-60 лв.
Мога да дам и повече, ако си струва да взема Sennheiser CX 300 II или Soundmagic E10.

Очаквам вашите мнения. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти пречи да смениш жака или да запоиш кабелчето ? После за да стане по-изчистено, добавяш термосвиваем шлаух и на двете слушалки (където едната е скъсана) за да изглежда като част от дизайна. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора слушалки тип In ear се опасни и водят дo загуба на слух при продължително слушане.

За това, бих препоръчал друг тип слушалки: On ear. вярно по големи са , но за сметка на това нямат микроскопични драйвери (говорителчета).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мдаа, това за слушалките във ушите е вярно. Един приятел така слуша музика по цял ден, даде ми замалко едната слушалка да чуя какво слуша и само усетих как ухото ми буквално заглъхна и веднага я махнах.

Редактирано от tonislavBg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти пречи да смениш жака или да запоиш кабелчето ? После за да стане по-изчистено, добавяш термосвиваем шлаух и на двете слушалки (където едната е скъсана) за да изглежда като част от дизайна. :)

Пречи ми, че не мога да запоявам. Ама проблемът е по-сериозен. Досега като ги носех времето беше студено или хладно и бях с шапка. Като е топло падат доста често.

Мдаа, това за слушалките във ушите е вярно. Един приятел така слуша музика по цял ден, даде ми замалко едната слушалка да чуя какво слуша и само усетих как ухото ми буквално заглъхна и веднага я махнах.

Нямам такъв проблем, просто харесвам този тип слушалки.

Пиша тук, защото се надявам някой да ми предложи качествени слушалки като тези, които съм написал по-горе. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.