Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!Преди известно време бях пуснал тема на едно друго място относно тази потенциално опасна програма.За съжаление от там не можаха да ми помогнат.Проблема беше че при всяко сканирване MBAM открива тази PUP,слага я под карантина и на следващият рестарт на компа отново я засича.За моя изненада по едно време този процес изчезна,но след време пак се появи.Изглежда Babylon е свързана с браузъра Google Chrome.Бях си купил нов комп и след инсталирване на Chrome и MBAM историята пак започна да се повтаря.Та въпроса ми е:Има ли отърване от тази много досадна PUP и как може да стане това?

Редактирано от Alpine Trail (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Преди известно време бях пуснал тема на едно друго място относно тази потенциално опасна програма.За съжаление от там не можаха да ми помогнат.Проблема беше че при всяко сканирване MBAM открива тази PUP,слага я под карантина и на следващият рестарт на компа отново я засича.За моя изненада по едно време този процес изчезна,но след време пак се появи.Изглежда Babylon е свързана с браузъра Google Chrome.Бях си купил нов комп и след инсталирване на Chrome и MBAM историята пак започна да се повтаря.Та въпроса ми е:Има ли отърване от тази много досадна PUP?

Пуснете тема в този раздел. И прочетете първата важна тема в раздела

https://www.kaldata.com/forums/forum/137-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BE%D1%84%D1%82%D1%83%D0%B5%D1%80-hijackthis-%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.